Getir Çağrı Merkezi Telefon Numarası

“Getir bi’ mutluluk” sloganıyla hayatımıza son senelerde hızlı bir giriş yapan Getir, evdeki eksik ve ihtiyaçlarınızı tek dokunuşla kapınıza getirmenizi sağlayan bir mobil uygulama ve internet sitesi. Peki Getir Müşteri Hizmetlerine nasıl ulaşabiliriz? Getir şikayet telefon hattı nedir? Getir çağrı merkezi telefon numarası kaç?

Getir

Evdeki her ihtiyacınız için yardıma koşan Getir, kullanıcılarına sunduğu hızlı teslimat ve kampanyalı fırsatlar ile dikkat çekiyor. Müşteri memnuniyetini son derecede önemseyen Getir firması size en yakın marketten ihtiyaçlarınızı alması üzere kuryelerini gönderiyor ve evdeki ihtiyaçlarınızı kapınıza getirerek size teslim ediyor. Avantajlı fiyatları ve yeni üyeliklerde sunduğu bedava hizmetler ile Getir, günümüzde hızla büyüyen ve dünyaya açılan yerli markalar arasında. Getir Müşteri Hizmetleri telefon numarasına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 (850) 532 50 50

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kullanıcılarına çeşitli imkanlar ve hizmetler sunan Getir uygulamasının olanakları arasında hızlı teslimat, canlı sipariş takibi, getiryemek ile sıcak yemek siparişi, dijital ödeme ve kapıda ödeme imkanları ile gece gündüz 24 saat hizmet seçenekleri bulunuyor.

  Getir Çağrı Merkezi İletişim telefon numarası: 0850 532 50 50

Getir Şikayet Telefon Hattı

Getir uygulaması şık ara yüzü ve kullanıcı dostu kolay kullanımıyla her yaştan internet kullanıcısına hitap ediyor. İçerdiği geniş ürün seçenekleri ile Getir, hayatınızın her anında yanınızda olmaya devam ediyor. Getir müşteri hizmetleri telefon numarasını günün her saati arayabilir ve Getir ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Getir uygulaması Google Play Store üzerinden telefona indirilebiliyor. Getir firması, bu platformda sahip olduğu yorumların olumlu yönde yorumlar olmasına çok önem gösteriyor. Her geçen gün hizmetlerini daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaya çalışarak kendini geliştiren Getir uygulaması, Getir Şikayet Telefon Numarasını müşterilerinin kullanımına açık halde tutuyor. 7/24 destek alabileceğiniz Getir Şikayet Telefon Hattı sorunlarınızı çözmek için hazır bulunan bir yardım masası.

Getir uygulamasını kullanırken karşılaştığınız herhangi bir sorun olması durumunda Getir Şikayet Telefon Numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Getir uygulaması şikayet telefonu aşağıda yer almaktadır. Ayrıca yorumlar kısmından da şikayetinizi iletebilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmaların iletişim bilgilerini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Getir Şikayet Telefon Numarası: +90 (850) 532 50 50

Yorum yapın