Fizy Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Dijital hayata geçmemizle beraber her türlü aktiviteyi bilgisayar ve telefonlardan yapmaya başlandı. Video, alışveriş, sosyalleşmeler, randevu alma, televizyon izleme gibi birçok faaliyet telefondan yapılabilir. Fizy, telefondan müzik dinlemeyi sağlayan bir uygulamadır. Turkcell ortaklığıyla kullanıcılara sunulmuştur. En güncel müzik parçalar ve en eski müzik parçaları bulunmaktadır. A’dan Z’ye her türde müziği Fizy uygulamasında bulabilirsiniz. Yüzlerce müzik uygulaması içinden en beğenilen ve en çok kullanılan müzik uygulamasıdır. İlk oluşturulduğu zamandan beri yoğun ilgi odağı olmuştur. Diğer uygulamalardan farklı olarak, talep edilen ücret oldukça uygundur. 3 aylık üyelik için 4 TL gibi bir ücret karşılığında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Uygulama ilk ay deneme süresi kapsamında olduğu için ücretsizdir. Google Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. Karışık bir uygulama olmadığı için kolaylıkla kullanılabilir. Yaşanan her türlü problem için Fizy müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Fizy kullanırken oluşan her sorununuz için Fizy çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde, en kısa zamanda size yanıt vereceklerdir. Eğer telefon trafiği mevcutsa, müşteri temsilcileri size geri dönüş yapacaklardır. Her türlü öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Fizy müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitelerinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

Fizy Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0532 532 00 00

Arama Terimleri; Fizy irtibat numarası, Fizy telefon numarası, Fizy çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Fizy müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Fizy müşteri temsilcisi, Fizy canlı destek, Fizy şikayet hattı, Fizy soru hattı

Yorum yapın