Fırat Enerji Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Fırat Enerji, 1950 yıllarında kurulmuştur. Yıllardır faaliyet gösteren lider şirket, güven ve müşteri odaklı çalışmaktadır. 1950’li yıllarda kurulduğunda adı Fırat Enerji değildi. Yine de doğalgaz dağıtımı, enerji santralleri kurulumu, jeneratör üretimi gibi işlemleri yapan firma olmuştur. Holding bünyesinde çalışan şirketler, alanlarındaki başarılar ile duyulmuşlardır. Daha sonra Fırat Aksa Elektrik Hizmetleri Anonim Şirketi’nin devir aldığı Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi tarafından yürütülmeye başlanmıştır. 31 Aralık 2010 tarihinden sonra Tunceli, Bingöl, Elazığ ve Malatya illerine hizmet vermeye başlamıştır. O tarihten itibaren kesintisiz biçimde hizmetlerine devam etmektedir. Bölgelerdeki enerjiyi vatandaşlara ulaştırmakla yükümlüdürler. Kesintisiz, kaliteli, ucuz ve uyumlu enerji olduğu için kullanıcılar tarafından memnun kalınan hizmetler olmuştur. 2 milyondan fazla vatandaş Fırat Elektrik firmasından hizmet almaktadır. Ve hizmetlerden memnun kalmaktadırlar. Tüm sorularınız için Fırat Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Fırat Elektrik ile ilgili tüm öneri, şikayet, soru ve istekleriniz için Fırat Elektrik çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Abonelik ile ilgili online işlem yapabilmek için web sitesini kullanabilirsiniz. Yaşadığınız tüm problemler için Fırat Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Fırat Elektrik Bingöl Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0426 219 20 00

Fırat Elektrik Elazığ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0424 234 56 00

Fırat Elektrik Tunceli Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0428 213 81 81

Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

186

Arama Terimleri; Fırat Elektrik canlı destek, Fırat Elektrik irtibat numarası, Fırat Elektrik telefon numarası, Fırat Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Fırat Elektrik çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın