Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Findeks bankalar ve diğer finansal kurumlardaki kredi borçlarını, limitlerini, kredi notlarını takip etmeye yarayan bir sistemdir. Findeks sitesinden kendi bireysel kredi notunuzu ve risk raporunuzu kolayca sorgulayabilirsiniz. Findeks kredi notu 6 TL + KDV, risk raporu ise 11 TL + KDV olmak üzere satılır. Bu tutarı ödedikten sonra sadece TC kimlik numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz. Tamamen güvenli ve gizli olan bu sistemde her bir müşteri için özel bir kredi notu oluşturulur. Diğer yandan kredi notu düşük olan ya da kara listeye düştüğü için kredi çekemeyen müşterilere özel kredi notu yükseltme rehberi bulunur. Neler yapabileceğinize dair fikir sunan müşteri temsilcileri sayesinde hem notunuz yükselir hem de istediğiniz oranda krediyi kolayca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal işlemlerde bulunmaktadır. Mesela kurumlar karekodlu çek skorlarını kolayca öğrenebilir, risk raporu oluşturabilir ve kredi notlarını kolayca öğrenebilirler. Diğer yandan çek endeksi ve çek raporu gibi işlemleri de yapabilirler. Kurumsal müşteriler için yıllık paketler bulunur. Hangi paket daha uygun ise o paket kuruma tanımlanır. Paket içindeki tüm hizmetler itina ile yapılır.

Findeks İletişim Kanalları

Findeks bireysel ve kurumsal kredi notu öğrenmek için ideal bir sistemdir. Mobil uygulaması ya da site üzerinden giriş yaparak tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Sistem üzerinde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlarda Findeks iletişim kanalları ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Findeks ile ilgili tüm sorunlarınız için Findeks iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Findeks E-posta Adresi

Findeks ile ilgili telefon aramaları bazı zamanlarda çok yoğun olabiliyor. Bu yüzden Findeks ile ilgili problemlerinizde e-posta adresini kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde sorularınıza cevap alacaksınız.

iletişim@findeks.com

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Findeks ile ilgili tüm şikayet, soru, hata, sorgulama, site ve mobil problemleriniz için Findeks çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm sorunlarınız ve problemleriniz için müşteri temsilcileri itina ile yardımcı olacaktır. Müşteri temsilcileri kusursuz hizmet vermek ve kredi notlarını en kısa sürede oluşturmak için pratik çalışmalar yapar.

444 45 52

Yorum yapın