Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fibabanka 2010 yılında Fiba Grup tarafından kurulmuştur. Kurucusu ise Finansbank’ın eski kurucusu olan Hüsnü Özyeğin’dir. Kısa süre öncesinde kurulmasına rağmen hızlı bir şekilde büyümeyi başarmış bir bankadır. Ayrıca sloganlarıyla da dikkat çekmeyi başarmışlardır. Genellikle de ‘Anlarız hızla, çözeriz hızla’ sloganı ile tanınmaktadır. Fibabanka daha yeni açılmasına rağmen neredeyse Türkiye’nin çoğu şehrinde şube açabilmiştir. İstanbul, Adana, Eskişehir, Düzce, Gaziantep, İzmir, Kocaeli, Kayseri, Trabzon, Muğla, Antalya, Bursa bu şehirler arasındadır. Genel olarak şubelerinin tümüne bakıldığında yaklaşık olarak 1600 çalışanı vardır.

Banka birçok alanda hizmet vermekte olup müşterileri için etkileyici kredi fırsatları da sunmaktadır. Hatta yatırım yapmak isteyen müşterileri içinse oldukça fazla mevduat faizlerini kullanarak çoğu yatırım yapmak isteyen müşterinin Fibabank’ı tercih etmesini sağlamıştır. Eğer siz de daha fazla yatırım yapmak için bir banka arıyorsanız, Fibabank tam da size göre. Fibabank müşteri hizmetlerini arayarak kredileri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Şube sayısının yanı sıra ATM sayısı da artmakta olan Fibabank’ın konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi vermesinin yanı sıra taksitli bir şekilde müşterilerinin ihtiyacına uygun ticari kredi de vermektedir. 

Fibabank iletişim numarasını arayarak sizler için sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Eğer siz de Fibabank’ın kendi müşterilerine özel sunduğu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Fibabank Çağrı merkezini arayarak başvuru için bilgi alabilirsiniz. 

Fibabank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 88 88

Arama Terimleri: Fibabanka çağrı merkezi, Fibabanka iletişim numarası, Fibabanka müşteri temsilcisi, Fibabanka irtibat telefonu, Fibabanka şikayet hattı, Fibabanka müşteri hizmetleri, Fibabanka telefon numarası, Fibabanka canlı destek

Yorum yapın