Fairy İletişim Telefon Numarası

Fairy markasının ilk olarak reyonlarda yer alması ve piyasada duyulması 1898 yılından sonra başlamıştır. Fairy ilk ürünü olan sabunu 1920 yılında reyonlara koydu. Büyük bir ses uyandıran sabunları birçok kullanıcı tarafından takdir gördü. Uygun fiyatı ve yüksek kalitesi ile adını duyurdu. Fairy markası ülkede ilk defa sabunu sıvı olarak kullanan bir marka olmuştur. İlk olarak birleşik krallık içinde satılan Fairy, zamanla tüm dünyaya yayılmıştır. Dünya genelinde 170’i gecik ülkede satışa yapılmaktadır. Fairy markasının anlamı Peri’dir. Fairy reklamında kullanılan ilk simge peri olduğu için reklamda da aynı simge kullanıldı. 1950’li dönemlerde temizlik sektörü satışa yönelik değil hangi markanın ürününün daha iyi temizleyeceği yönünde yarışmalar olmuştur. Yarışmalar sonrasında kazananlara para veriliyordu. O zamanlardan bu yana duyulmuş olan Fairy daha sonraki zamanlarda değişik temizlik ürünleri oluşturmuştur. Bulaşık sabunu adı altında birçok ürün sonrasında çamaşır temizliğine yönelik çalışmalar yapmıştır. Günümüzde birçok alanda temizlik ürünü bulunmaktadır. Kurulduğu zamandan beri çoğu müşteri tarafından ilgi ile satın alınmaktadır.  Güçlü  yağ ve kir sökücü özelliğine sahip olan Fairy markalı bulaşık deterjanları, mutfaklarda en çok tercih edilen ürünlerden birisi olarak biliniyor. Türkiye’nin ve dünyanın bir numaralı temizlik markası olarak tarihe geçmiş ve çok kez satılmıştır.

Fairy İletişim Kanalları

Fairy firması birden çok ürünü müşterilerine sunmaktadır. Tüm müşterilerin kusursuz hizmet alması için birçok çalışma yapılır. Fairy markasının müşterileri şikayetlerini ve sorularını müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca işlem yaptırabilirler. İletişim yolu olarak kullanılan çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile Fairy markası ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşılabilmesi mümkündür.

Fairy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fairy firması ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Fairy çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Tüm konular hakkında bilgi almak ve teknik destek almak için iletişim numarasını arayabilirsiniz. Tüm müşterileri arayarak kolayca iletişim kurabilir. Birçok ürünleri hakkında bilgi almak için irtibat kurmanız yeterlidir. Gün içinde birçok telefon alınmaktadır.

0850 220 09 11

“Fairy İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Merhaba admin benim bir durumum var annem bundan 2 ay once ındırım de diye fairy platınıum 50 li tablet almıs fakat elinde daha onceden elinde oldugu ıcın bgun baktı fakat fairy kutusundan pril markasının tuzu çıktı evımıze yakın olan bimden aldık fişide annem alısverıs sırasında almamış ve suan bız magdur durumda kaldık bizlere yardımcı olurmusunuz

    Cevapla

Yorum yapın