Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Facebook, 4 Şubat 2004 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Mark Zuckerberg adında bir öğrenciydi. O zamanlar Harvard Üniversitesi’nde okumaktaydı. İlk kurulduğunda ‘The Facebook’ adıyla, sadece okuldakilerin kullanması için yapılan bir platformdu. Eski arkadaşların birbirini bulması, okul dışında konuşabilmesi için geliştirilmiştir. Öğrenciler, üniversitenin e-posta adresiyle üye olabiliyorlardı. Site zamanla büyük şirketler ve liseler tarafından da kullanılmaya başlanınca, 11 Eylül 2006 tarihinde tüm e-posta adreslerine açılmıştır. Kısa zaman içinde çok beğenildi ve dış dünyaya yayılmaya başladı. Yahoo, Google gibi birçok büyük firma, Facebook hisselerini almak için teklif vermişlerdir. Microsoft, 240 milyon dolar ödeyerek hisselerinin bir kısmını almıştır. Zamanla yeni güncellemeler ile görüntülü konuşma, anlık hikaye atma gibi özellikler de eklenmiştir. Mesaj özelliği daha önce uygulama içindeydi daha sonra Facebook Messenger olarak ayrı bir uygulama yapıldı. Bu uyguma olmadan Facebook mesajlaşma özelliği mobil olarak kullanılamamaktadır.

Facebook ile ilgili sorunlar yaşarsanız Facebook müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitesinde bulunan mail adreslerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yoğunluğa göre her müşteriye geri dönüş sağlamaktadır. Çok fazla müşteri yoğunluğu olduğu için, çağrı merkezi iletişim hattı da oldukça yoğundur. Her isteyen üye olabilmektedir. Ve her üyenin birden fazla hesabı olabilir. Bu yüzden müşteri kapasitesi daha da fazla olmaktadır. Yine de müşteri temsilcileri geri dönüşleri zamanında yapmaktadır.

Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

18820

Arama Terimleri; Facebook çağrı merkezi iletişim numarası, Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası, Facebook müşteri temsilcisi telefon numarası, Facebook çağrı merkezi iletişim numarası, Facebook canlı destek, Facebook şikayet hattı, Facebook irtibat numarası

Yorum yapın