Eylül Tesettür Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Eylül Tesettür Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 2010 yılında tesettür giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2014 yılında internet sitesi üzerinden ürünleri ile hizmet vermiştir. Eylül Tesettür internet sitesi sayesinde birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Eylül Tesettür internet sitesi üzerinden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Eylül Tesettür aksesuar alanında şal gibi ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. Eylül Tesettür internet sitesi üzerinden saat ve gözlük gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Eylül Tesettür internet sitesinde birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Uluslararası alanda hizmet veren Eylül Tesettür internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Türkiye genelinde internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet veren Eylül Tesettür farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanı sağlayarak hizmet vermektedir. Eylül Tesettür internet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Eylül Tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Eylül Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Eylül Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Eylül Tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 305 41 44

Arama terimleri: Eylül Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Eylül Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

“Eylül Tesettür Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

  1. Dizilerin yayını esnasında müzik sesini okadar açıyorsunuz ki konuşmalar duyulmuyor.Lütfen izleyiciye biraz daha saygı.

    Cevapla
  2. Zuhal Topal’ın yemek programına cahili cühela okuma yazma bilmeyen kadınları çıkartıp, bilmedikleri yemekler için abuk sabuk yorumlar yapan cahil kadınları görmek istemiyoruz… Biraz kalite.. Ayıptır. İzleyici ile dalga geçmeyin…

    Cevapla

Yorum yapın