EVKUR Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’de sayısız mağazası ile büyük bir zincir oluşturan EVKUR müşteri hizmetleri numaralarını aşağıya yazdık. Bu numaraları arayarak EVKUR mağazaları ile ilgili olarak bütün şikayet ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca EVKUR ürünleri ile ilgili olarak yaşadığınız sorun veya iade talepleri gibi konularda da her türlü şikayet, müracaat ve öneri haklarınız saklıdır. Dilerseniz aynı numarayı arayarak bu konularda da görüşme yapabilirsiniz.

 

 Evkur Müşteri Hizmetleri Numarası

 

EVKUR ile ilgili görüş ve talepleriniz, ürün bilgisi veya iadesi ile ilgili konular ya da ürün alımı yapmak gibi konularda arayarak iletişime geçebileceğiniz EVKUR müşteri hizmetleri temsilcisi numarası 0 212 473 46 46 rakamlarından oluşan numaralardır. Bu numaralar arayarak EVKUR müşteri hizmetlerine direk bağlanma söz konusu olmaktadır.

 

Bilindiği üzere EVKUR aynı zamanda e-ticaret işletmelerine sahip mağazalara sahiptir. E-ticaret işletmelerinden yaptığınız alışverişlerle ilgili her türlü sorun için de müşteri hizmetleri numarasını arayarak yaşadığınız sorunlarla ilgili kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 

0 212 473 46 46 nolu çağrı merkezi numaralarımız size EVKUR mağazalarının geniş ve kaliteli ürün portföyünden hangisi ile ilgili olursa olsun her türlü teknik destek ve yönlendirme hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

 

EVKUR mağazalarında birçok türde ve sınıfta ürün satılmaktadır. Evkur mağazalarında, kozmetik, bilgisayar, beyaz eşya, elektrik ve elektronik ürünler, mobilya, dekorasyon vs. aklınıza gelebilecek bütünü ürünler satılmaktadır.

 

EVKUR aynı zamanda Türkiye’nin büyük çoğunluğunda mağazalara sahip bir mağazadır. Özellikle büyük şehirlerde açılmış olan mağazaları ile büyük kitlelere hizmet vererek kaliteli ürünleri ile büyük bir hizmet yürütmektedir. Sattığı her ürün en iyi marka ve modellerden oluşan ürünler olduğu için ürünlerinin tamamından dolayı müşteri memnuniyeti yüksek seviyelerdedir. Birçok şubesi ile büyük ve geniş mağazalarında verdiği kaliteli hizmetler sayesinde müşterilerinin almak istedikleri her türlü ürün temin edilmekte ve yetkili servis ve teknik destek hizmetleri de sağlanmış olarak satılmaktadırlar.

 

Birçok özeliliği nedeni ile benzeri alışveriş mağazalarından daha farklı bir yapıda olduğunu ispatlayan EVKUR mağazalarının kalite, konfor, çalışma saatleri ve satış pazarlama dışında verilen hizmetlerin kapsamı ile de yüksek hizmet anlayışı açıkça ortaya çıkmaktadır.

http://www.tektelefon.com/evkur-musteri-hizmetleri-cagri-merkezi-iletisim-telefon-numarasi/

Yorum yapın