Enpara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Enpara, QNB Finansbank tarafından 2012 yılında projelendirilmiş bir dijital bankacılıktır. Enpara internet bankacılığının Türkiye’de hiçbir şubesi bulunmamaktadır. Hiçbir şehirde şubesi bulunmamasına rağmen mobil uygulaması sayesinde müşterilerine tek bir tuş ile aklınıza gelebilecek her işlemi yapabilme fırsatı sunmuştur. Türkiye’deki ilk şubesiz banka olan Enpara’nın kullanımı da oldukça basittir. Ayrıca yaptığı hiçbir işlemden komisyon almaması da geniş bir müşteri kitlesi oluşturmasını sağlamıştır. Böylece Enpara sayesinde yapmak istediğiniz her işlemi kısa sürede bekleme derdi olmadan yapabilirsiniz.  

Türkiye’nin ilk ve tek şubesiz bankası olan Enpara’nın faydalarından bahsetmek gerekirse ilk olarak diğer bankaların aksine hiçbir şekilde hesap ücreti kesmemektedir. Bunun yanı sıra EFT veya havale gibi para transferlerinde de kesinlikle ücret kesmemektedir. Bunu kesin bir şekilde sözleşmelerinde de belirtmektedir. Ayrıca, müşterileri için yüksek mevduatlı faiz oranları sunmaktadır. Enpara’nın sizler için sunduğu bir diğer nokta ise avantajlı hesaplarından biri olan Altın Hesabıdır. Altın Hesabı sayesinde Enparanın sunduğu faiz ile para biriktirebilirsiniz. Eğer Enpara hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Enparanın çağrı merkezini arayarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz. İstek ve önerileriniz içinse 7/24 açık olan Enpara müşteri temsilcisi ile görüşerek isteklerinize veya şikayetlerinize çözüm bulabilirsiniz. Eğer siz de enparanın kolaylığından yararlanmak istiyorsanız Enpara’nın iletişim numarasını arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

Enpara Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası 
0850 222 3663 

Arama Terimleri: Enpara irtibat telefonu, Enpara canlı destek, Enpara çağrı merkezi, Enpara müşteri temsilcisi, Enpara iletişim numarası,  Enpara telefon numarası,  Enpara müşteri hizmetleri, Enpara şikayet hattı 

Yorum yapın