Enerjisa Telefon Numarası

Gücünü köklerinden, başarısını ise güveninden aldığını ifade eden Enerjisa müşteri memnuniyetini ön planda tutan çözümcü ve erişilebilir bir firma olmasıyla dikkat çekiyor. İnternet sitesi üzerinden elektirk açma ve elektrik kapatma işlemlerini online bir şekilde hızlıca yürüten firma müşteri dostu tutumuyla ön plana çıkıyor. Ayrıca firmanın mobil uygulaması da mevcut. Abonelik, dilekçe ve başvuru gibi yazılı işlemler, tahliye ve elektrik sözleşmesi sonlandırılması hizmetlerinin randevularını online olarak veren firma aynı zamanda sizlere aboneliğinizi başka bir adrese taşıma imkanı da sunuyor. Peki Enerjisa müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Enerjisa şikayet hattı numarasına nasıl ulaşabilirsiniz?

Enerjisa

Şirket profili olarak oldukça başarılı bir elektrik dağıtımı şirketi olan Enerjisa mükemmeliyetçi tavırlarıyla ön plana çıkıyor. On dört ilde 10 milyona yakın müşterisiyle bir sektör devi haline gelen firma sürdürülebilirliğe yüksek derecede önemli katkılar sağlıyor. Ayrıca sektördeki yeni fırsatları değerlendirerek hizmetlerini sürdüren firma topluma katkı sağlamayı amaç olarak tanımlıyor.

Enerjisa Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Yenilenen müşteri hizmetleri merkezleri ve Enerjisa işlem merkezleri ile müşterilerine elinden gelen en üst seviyede yardımcı olmayı hedefleyen firmanın müşteri iletişim numarasının yanında müşteri hizmetleri merkezleri de mevcut. Enerjisa müşteri hizmetleri merkezi Kızılay’da konumlu. Müşteri iletişim merkezinin çalışma saatleri ise 08.30 ile 17.30 arası. Ayrıca işlem merkezleri de 08.30 ile 18.30 arasında ve cumartesi günleri de saat 09.00 ile 16.00 arasında hizmet veriyor. Enerjisa satış çağrı merkezi telefon numarası ise 444 4 372 olarak belirtiliyor. Ayrıca Enerjisa dağıtım çağrı merkezi ve arıza için de 186’yı tuşlayabilirsiniz.

Enerjisa Şikayet Telefonu

Müşteri memnuniyeti politikasını dikkatle yürüten firma talep, şikayet ve geri bildirimlerinize de önem gösteriyor. Objektif ve hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm arayan firma internet sayfası üzerindeki formdan taleplerinizi almanın yanında 444 3 372 numaralı müşteri çağrı merkezinden de müşterilerine yardımcı oluyor. Şikayetinizi bildirmeniz durumunda firma özenli bir çalışma süreci gerçekleştirerek size hızlı bir geri dönüş hizmeti sağlıyor. Enerjisa müşteri memnuniyeti konusunda örnek bir firma olmayı hedefliyor. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın