Emlak Konut GYO İletişim Telefon Numarası

Emlak Konut GYO, inşaat alanında adı bilinen ve güvenilen bir markadır. 1953 yılında şirket kuruldu ve bu günlere kadar geldi. Kuruculara göre insana değer veren, insanların konforlu yaşadığı, çevreye duyarlı, modern evler yoktu. Kentleşme olarak geride, modern olmayan, rahatsız bir yaşam biçimi sürmekteydi. Tüm bu olumsuzlukları olumlu bir alana çevirmek için kurulan firma, birçok projeye imza atmış ve döneme damgasını vuracak kentleri inşa etmiştir. İlk olarak sadece konut yapmak için başlayan bu serüven, 2002 yılında gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştü ve tam olarak isimleri Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı oldu. Emlak Konut GYO, bugüne kadar çeşitli projeler yaptı ve tüm projelerinde büyük bir başarı elde etti. Toplam 133 projesini tamamladı ve yaklaşık 128 bin bağımsız bölüme imza atmış oldu. Yatırımcı ilişkileri, müşteri ilişkileri, proje destekleri, satış noktaları ve birçok alanda başarıya ulaşmış bir marka haline geldi. Güven veren ve işlerinin sonunda mutlu eden bir şirket olması dikkat çekti. Çoğu müşteri gayrimenkul yatırımı için ilk olarak Emlak Konut GYO yetkili yerlerine giderek bilgi almayı seçiyor. Emlak Konut GYO ise 1953 yılından bu yana inşa ettiği şehirlerin takdirlerini topluyor.

Emlak Konut GYO İletişim Kanalları

Emlak Konut GYO, gün içinde yüz binlerce telefon almaktadır. Satış soruları, ev soruları, satış sonrası sorular ve daha birçok problem ile ilgilenmeye çalışıyorlar. Emlak Konut GYO ile herhangi bir konu ile ilgili görüşmek istiyorsanız 3 şekilde ulaşım yapmanız mümkün olur. İlk olarak 444’lü çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ya da Emlak Konut GYO firmasının müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Son olarak Emlak Konut GYO e-posta adresine mail atarak tüm sorularınızı bu şekilde iletebilirsiniz.

Emlak Konut GYO Mail Adresi

Emlak Konut GYO iletişim kanallarının en çok mail alan e-posta adresi, tüm sorularınız için uygun bir iletişim kanalı olacaktır. Evlerle ilgili sorularınız için ve satış aşamaları için bilgi almak isterseniz kolaylıkla mail atarak cevap alabilirsiniz. Mail atarken mail altına numaranızı yazarsanız size dönmeleri daha kısa sürecektir.

[email protected]

Emlak Konut GYO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Müşterilerin en çok sorduğu soruları kolayca cevaplandırmak için kurulmuş olan bu telefon hattı, tüm problemleri kolayca çözecektir. Dilekçe örnekleri, açık adres bilgileri, ödeme yolları, faturalandırma bilgileri, hisse senedi işlemleri gibi birçok sorunuzu kolayca yanıtlayabilirsiniz.

0216 579 15 15

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çağrı merkezi daha çok genel sorunlarınız için aranılan bir telefon hattıdır. Anlamadığınız bir konu hakkında bilgi almak için ya da Emlak Konut GYO ile ilgili öneri, istek ve şikayetleriniz için Emlak Konut GYO çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

444 36 55

Yorum yapın