Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Direkt Bağlanma

1992 yıllarında otomobil sahibi olmak isteyenlere avantaj sağlayan bir sistem olarak kuruldu. Eminotomotiv olarak herkesin hayallerini gerçekleştirmiştir. Çekiliş grupları yaparak katılıma destek olmuştur. Faizsiz bir sistem olduğu için müşteriler tarafından ilgi görmüştür. 2005 yılında arabanın yanı sıra ev konusunda da çalışmalar yapmaya başlamıştır. ‘iki anahtar; bir ev, bir araba’ sloganıyla faaliyetlerine başlamıştır. Faizsiz bir şekilde, aylık ödemeler yapılarak müşterinin bir gayrimenkul sahibi olması hedeflenir. Üç farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Müşteri nasıl ödemek isterse o şekilde plan çıkarılır. Kura sistemi ile ev sahibi olmak istemeyen müşteriler için de kurasız sistemler vardır. Kısa süre içinde bünyesinde çalışan sektörler artmıştır. Günümüze gelene kadar birçok Eminevim şubesi açarak, ilçelerde konut teslimi yapmıştır. 28 yıldır sorunsuz şekilde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Sistemin nasıl işlediğini, kimlerin ev almak için başvuru yapabileceğini, hangi şartlar olduğunu Eminevim müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Bizzat görüşmek isteyen müşteriler, Eminevim şubelerine gidebilirler.

Eminevim sistemi ile ilgili her türlü sorunuz için Eminevim çağrı merkezinin numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, tüm hafta 7/24 faaliyettedir. Herhangi bir ulaşamama durumunda, ekranın sağ altında bulunan formu doldurursanız Eminevim müşteri temsilcisi size geri dönüş yapacaktır. Kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız da web sayfalarında bulunan whatsapp hattından yazabilirsiniz. Ulaşmanın en kolay yolu Eminevim müşteri hizmetleri iletişim numarasını aramaktır.

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 36 46

Eminevim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0216 651 55 00

Arama Terimleri; Eminevim canlı destek, Eminevim çağrı merkezi iletişim telefonu, Eminevim müşteri hizmetleri, Eminevim şikayet hattı, Eminevim irtibat numarası, Eminevim müşteri temsilcisi, Eminevim telefon numarası