Ebebek Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ebebek müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi bilgiler nedir? Ebebek firmasının kuruluşu bir o kadar ilginç olduğu gibi kuruluşu ile bir ilk de gerçekleşmiştir. Ebebek daha yeni baba olmuş olan Halil Erdoğmuş tarafından bebekler hakkında fikir almak ve bilgi edinmek amacıyla kurulmuştur. 2001 yılından anne ve babalara, anne adayları ve baba adaylarına hizmet sunan bu firma aynı zamanda ülkemizin ilk bebek üzerine kurulmuş olan e-ticaret sitesidir. Aynı zamanda bu firma dünya genelinde çok az gerçekleşmiş olan bir başarıyı da gerçekleştirmiştir. Bu başarı nedir diye sorduğunuz duyar gibiyim. Online mağazalardan elde ettiği gelirler ile birlikte fiziksel mağaza açılışıdır.

Ebebek

Ebebek firması ilk olarak Halil Erdoğmuş tarafından 2001 yılında bilgi edinmek amacı ile kurulmuştur. O günden bu yana hizmet veren bu firma Türkiye’nin ilk online bebek üzerine alışveriş sitesi olması ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda dünya genelinde bir çok firmanın başaramamış olduğu bir şeyi başaran firma online mağazacılıktan fiziksel mağazacılığa da geçişini kolaylıkla tamamlamıştır. Peki bu firma nasıl bu kadar tercih edilmiştir?

Ebebek firması ürün çeşitliliği ve kaliteli malları ile ön plana çıkış yapmıştır. Bununla beraber olaraktan bu firma ürün iade imkanı tanıyaraktan müşterilerinin gözünde cazip bir firma olarak gözükmeye başlamıştır. Ürün iade derken tabi ki de belirli gün aralığında gerçekleşmektedir. Bu da 14 gün içerisindedir. Bir diğer çekici yanı ise firmanın saat 16:00 a kadar vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vermesi ve 175 TL üzeri alışverişlerinizden ne olursa olsun asla kargo ücreti almamasıdır. Diğer birçok firmalardan ayrı gözükmesi ve başarı elde etmesindeki bir diğer faktörde ödeme seçeneklerinden taksitlendirmeyi kullanan kullanıcılarına ne kadar ay vadeli olursa olsun ala faiz uygulamamasıdır. Aynı zamanda firma tarafından ürünün tesliminden sonra da destek alabilirsiniz.

Ebebek Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ebebek firması müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için her geçen gün kendini yenilemektedir. Müşterilerine bu zamana kadar en iyi hizmeti vermiş olduğunu gösteren bir detay da online alışverişçilikten fiziksel mağazacılığa da geçiş sağlamasıdır. Ebebek firması tüm müşterilerine alışveriş sonrası destek sağlamakta olup bu hizmetine oldukça önem göstermektedir. Ebebek çağrı merkezi telefon numarası 0216 325 11 11 nolu telefon numarasıdır.

Ebebek Şikayet

Ebebek firması ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları ve şikayetlerinizi bildirmeniz firma için oldukça önemlidir. Yapmış olduğunuz tüm şikayetler firma ekiplerince tek tek değerlendirilmekte olup özenle çözüm süreci başlatılmaktadır. Sizlerin de Ebebek firması ile ilgili yaşamış olduğu sorunlarınız ve şikayetleriz varsa eğer aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden bildirim sağlayabilir veyahut yorumlardan sesinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer tüm firmalarla ilgili bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayınız.

Ebebek Şikayet Telefonu-0216 325 11 11

Yorum yapın