E-tesettür İletişim Telefon Numarası

E-tesettür Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 2012 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra tesettür giyim alanında hizmet vermiştir. E-tesettür internet sitesi üzerinden birçok farklı alanda ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, elbise, kaban, eşofman ve montları bulunmaktadır. Ayrıca E-tesettür internet sitesi sayesinde beden bulmakta zorlanan müşterilerine de büyük beden alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. E-tesettür giyim sektörünün yanı sıra çanta alanında da ürünlerini satışa sunmuştur. E-tesettür birçok farklı markadan ve fiyattan eşarp ve şal gibi ürünlerini de piyasaya sürmüştür. E-tesettür internet sitesi üzerinden birçok farklı model, renk ve bedenden ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Uluslararası alanda hizmet veren E-tesettür internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da alışveriş yapma imkanınız bulunmaktadır. E-tesettür Armine, Pierre Cardin, Modagül ve Seçil gibi birçok farklı markadan ve fiyattan ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. E-tesettür internet sitesi üzerinden müşterilerine farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanı ile hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan E-tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

E-tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 200 92 00

Arama terimleri: E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın