Duru Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Duru markası, 1967 tarihinden beri hizmet vermeye devam eden bir marka olmuştur. İlk ürünü ürettiği ve sunduğu 1967 yılından bu yana birçok kişinin bir numaralı sabun markası olmuştur. Duru, Evyap firmasına ait bir markadır. Duru markasının bünyesinde birçok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Sabun, şampuan, kolonya, duş jeli ve daha birçok ürünü reyonlarında bulundurmaktadır. Kurulduğu zamandan bu yana en doğal sabun markası olarak tarihe geçmiştir. Erzurum’daki küçük bir atölyede başlayan Evyap serüveni Duru markasının müşterilerine sunulmasındaki bir numaralı etken olmuştur. Kişisel bakım ve temizlik ürünlerini sadece üretmekle kalmıyor birçok ülkeye satarak dünya çapında bilinen bir marka haline geliyor. Yıllardır devam eden bu serüvenleri hala en bilinen ve en kullanılan ürün olarak devam ediyor. Doğallık, katkısızlık, saflık ve birçok özelliği bir arada sunan Duru markası her gün gelişmeye ve yenilenmeye devam etmektedir.

Duru Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Duru markası ve ürünleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetleriniz için tüketici danışma hattı bulunmaktadır. Sabah 08:00 ve akşam 17:00 saatleri arasında istediğiniz her konu hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Duru her bir bildirime mutlaka geri dönüş sağlayan bir markadır. Özellikle mesai saatleri içinde ararsanız size geri dönüş yapmaları sadece saniyeler sürer.

0850 211 08 10

Duru WhatsApp İletişim Hattı

Duru tüm iletişim hatlarının yanı sıra bir de herkesin kullandığı bir sistem ile müşteri hattı oluşturmuştur. Ürünler ile ilgili görüntü gönderilebilen ve video paylaşılabilen bir Duru WhatsApp iletişim hattı bulunmaktadır. Sormak istediklerinizi bu numara aracılığıyla da kolayca sorabilirsiniz. Müşterilerin cevapsız kalmaması için birçok personel herkesin bildirimine geri dönmeye çalışır.

0535 663 37 37