D&R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D&R müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri nelerdir? İlk olarak Erenköy’de Mayıs 1997 yılında açılan bu mağaza 2021 yılı Ocak ayı itibarı ile Türkiye çapında 48 şehirde 205 mağaza ile alışveriş imkanı sunuyor. Türk toplumuna kültürel açıdan birçok şeyin imkanını sunan bu firma müşterilerine; kitaptan hobiye, elektrik ürünlerden hediyelik eşyaya geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

D&R

D&R ilk olarak 1997 yılında Doğan Holding ve Raks Group ortaklığı ile kurulmuş olup bu iki şirketin baş harflerini almıştır. Kısa sürede gelişen ve ismini duyuran bu firma 2013 yılında Idefix’in sahibi olan Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri şirketini satın almıştır. Seneler 2018 yılını gördüğü vakit bu şirket 440 milyon Türk Lirasına Turkuaz Medya Grubu’na satılmıştır.

D&R ile online alışveriş yapma şansınız da mevcuttur. Çokça ürün bulunan internet sayfası üzerinden online alışveriş yapmak için kesinlikle üye olmanız gerekmektedir. Ne yazık ki üye olmadan alışveriş imkanınız yoktur. Alışveriş yapmak için öncelikle üye olduktan sonra yada üye girişi yaptıktan sonra incelediğiniz, beğendiğiniz ürünü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında sepetinize giderek alışverişi tamamla diyerek gerekli bilgi ve onamları doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinize hediye paketi yaptırmanız mümkündür. Bunun için o kutucuğu seçmeniz gerekmektedir, bu özellik kesinlikle tamamen ücretsizdir. Sonrasında hesabınız bölümünden vermiş olduğunuz siparişin durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Merak edilen konulardan birisi de yurt dışından sipariş verme imkanı olup olmadığıdır. Kesinlikle yurt dışı üzerinden de müşteriler sipariş verebilmektedir. Ayrıca siparişlerinizde hediye kodları, hediye çekleri ekleyerek indirim kazanabilirsiniz.

D&R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D&R firması müşterileri ile ilgili sorun, öneri ve diğer konular ile ilgili olarak iletişim formu ve çağrı merkezi ile iletişim kurmaktadır. D&R firmasıyla iletişim kurmak için saat 09:00 ve 21:00 saatleri arasında +90 (850) 266 3737 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bilgi@dr.com.tr mail adresi üzerinden elektronik ileti yollayabilirsiniz. Eğer ki D&R üyesi iseniz direkt müşteri hizmetlerine bağlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

D&R Şikayet

D&R firması ile ilgili tüm sorunlarınız için aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir veya sayfamız üzerinden de yorum yaparak deneyim ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan diğer tüm firmaların hakkında bilgiler almak, şikayetleri okumak ve telefon numaralarını öğrenmek için buraya tıklayınız.

D&R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 (850) 266 3737

Yorum yapın