Dolap Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde ikinci el kullanmadığımız ya da az kullanmış olduğumuz eşyaları satabilmemiz bazı uygulamalar sayesinde mümkün durumdadır. Bu uygulamalardan en çok rağbet görenlerden birisi de kuşkusuz Dolap satış platformudur. Hal böyle olunca müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi bilgileri oldukça merak konusu olmaktadır.

Dolap

Dolap uygulaması, Trendyol güvencesi ile birlikte kişilere, şahıslara güvenli alışveriş imkanı sağlayan ikinci el satış platformudur. Çok fazla hatta milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Dolap ikinci el satış konusunda Trendyol güvencesi de işin içine girdiği için çok fazla tercih edilmektedir. Dolap platformunda kadın & erkek olmak üzere giyim ürünleri, dekorasyon ürünleri, anne ve bebek ürünleri, elektronik eşyalar ve aksesuarlar başta olmak üzere birçok kategori arasında binlerce ürün içinden alışveriş yapmanız mümkündür. Dolap ile birlikte ikici el veyahut az kullanılmış bu ürünleri tercih ederek normal fiyatlardan daha uyguna sezon ürünlerini elde edebilirsiniz.

Dolap Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol çatısı altında yer alan Dolap uygulamasında kesinlikle güvenilir bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz fakat satıcıya, ve yorumlara dikkat ederek sipariş gerçekleştirirseniz daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Milyonlarca kullanıcıya hizmet sunan Dolap platformu hakkında merak edilen sorulardan birisi de sorunla karşılattığımızda ne yapacağız sorusudur. Dolap platformu bunun için müşteri hizmetleri temsilcileri ve çağrı merkezleri kullanmaktadır. Dolap müşteri hizmetleri ile birlikte merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, dilediğiniz gibi yardım talep edebilirsiniz. Dolap telefon numarası olan 0 850 200 70 76 numaralı Dolap müşteri hizmetlerini arayarak çağrı merkezlerine 09:00 18:00 saatleri arasında erişim sağlayabilirsiniz.

0850 200 70 76

Dolap Şikayet Telefonu

Dolap firması ile ilgili her ne kadar Trendyol güvencesi altında olsa da sorunlar yaşamanız mümkündür. Muhatabınız olan kişiler direkt şahıslar olacağından dolayı bazen sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda aşağıda yer alan telefon numarasını arayarak bildirmeniz gerekmektedir. Bildirimin hemen ardından gerekli işlemler başlayacaktır. Ayrıca yorumlarda bu durumları belirterek diğer alıcılara yardımcı olabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer firmaların bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.

Dolap Şikayet Telefonu-0850 200 70 76

“Dolap Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın