Diyanet İşleri Başkanlığı İletişim Telefon Numarası

Diyanet yani Diyanet İşleri Başkanlığı 1924 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu zamandan beri din ile ilgili soruları cevaplamaktadırlar. Diyanet İşleri Başkanlığı, Mustafa Kemal Atatürk emri ile kurulan bir kurumdur. Halkın dini konularda cahiliyetinin gitmesi konusunda aydınlatmalar yapmakla yükümlüdür. Tüm dini konularda halkın aydınlanmasını hedeflemiştir. Dini konularda aydınlatır, ibaret, ahlak, günah, sevap gibi konuları yönetir ve denetlenmesini sağlar. Atatürk ilke ve inkılaplarına uygun olarak kurulmuş olan bir kurumdur. Diyanet İşleri Başkanlığı din konularındaki her soruya açıklık getirmelidir. Diyanet kurumunun daha detaylı bilgi vermesi için televizyonda yayınlanan bir Diyanet kanalı bulunur. Diyanet kanalındaki çeşitli programlar ile halka daha iyi hizmet verilmesi hedeflenmiştir. Diyanet sunduğu programlar ile halka en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Diyanet kurumu, halkın tüm sorularına açıktır. Her soru Diyanet kurumuna iletilebilir. Din ile ilgili her soru cevaba kavuşur. Din ve günlük hayattan her sorunuzu kolayca iletmeniz mümkündür. Diğer yandan Diyanet kurumu bazı zamanlarda yaptığı yarışmalar ile gündeme gelir. Kuran okuma yarışması yaparak kazananlara ödüller vermesiyle bilinir. Din ile ilgili her türlü sorunuzu çekinmeden sorabilirsiniz.

Diyanet İşleri Başkanlığı İletişim Kanalları

Diyanet İşleri Başkanlığı her dini konu ile ilgili sorulara yanıt vermektedir. Her türlü sorunuz için iletişim hatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Diyanet İşleri Başkanlığına ulaşmak için birçok yol bulunmaktadır. Diyanet İşleri Başkanlığı asıl olarak çağrı merkezi iletişim hatlarından hizmet vermektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı bu yolla tüm soruları yanıtlamaktadır. Diyanet İşleri Başkanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile kolayca iletişim kurmanız mümkündür.

Diyanet İşleri Başkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Diyanet İşleri Başkanlığı ile ilgili her türlü soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Diyanet İşleri Başkanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Aile, temizlik, hac, umre, ahlak ve daha birçok konu ile ilgili sorularınız için iletişim hattını arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Din ile ilgili her türlü konu hakkında bilgi almak için kolayca iletişim kurabilirsiniz. Diğer yandan her türlü genel sorularınız için de Diyanet İşleri Başkanlığı çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz.

0312 295 70 00

“Diyanet İşleri Başkanlığı İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Eminevim organisyon ucretimi vermiyor caiz mi sirket faiz yok diyor basta faizi allyor hocam isim yok kiramı 3aydir veremedim cok acil durumdaylm

    Cevapla

Yorum yapın