Digitürk(bein sports) müşteri hizmetleri Digitürk çağrı merkezi iletişim destek numarası

Digitürk uzun yıllardır Türkiye’de 18 yıldır hizmet veren çok sayıda TV kanal yayınları yapan bir medya platformudur. Yaklaşık 300 adet kanal sayısına sahip bu kurumsal firma hala müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak TMSF ye devredildikten sonra Digitürk müşterilerinden çok fazla şikayet almakta. Müşterilerine çözüm üretme konusunda da özellikle son zamanlarda sürekli sorun üreten bir kurum olmuştur. Bunu internetteki şikayet yazılarından da anlamak zor değil.

 

Digitürk Şikâyetleri

 

Digitürk Türkiye’de hizmet vermeye başladığı 1999 yılında hem rakibi yoktu hem de verdiği kaliteli hizmetlerden dolayı çok kabul gören bir firma konumundaydı. Halen birçok müşterisi var ve hizmet vermeye devam ediyor. Digitürk 2013 yılında TMSF yani Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu yönetimi devraldıktan sonra bugün en çok şikâyet alan kurumlardan biri durumuna geldi. Abone olmak konusunda sorun yaşanmıyor fakat abonelikten çıkmak neredeyse imkânsız hale geldi Digitürk’ te.

 

Abonelikten çıkmak isteyen müşterilerine tabiri caizse kırk dereden su getirtiyor ve bunun sonucunda bile aboneliğiniz iptal edilemiyor. İş böyle olunca tüketici mahkemelerinde Digitürk ile ilgili şu ana kadar 15 bin şikâyet dosyası birikmiş durumda. Bir başka şikâyet konusu da Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda yaşanıyor. Hatta çoğu zaman uzun bekleyişlerden sonra bağlanamıyorsunuz bile. En kısa sürede bu durumun düzeltilmesi için Digitürk ciddi bir reforma gider.

 

Direk Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

Digiturk Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

0 (212) 473 73 73 Akıllı Telefonunuzdan Tek Dokunuşla Arayabilirsiniz!

 

Digitürk’ün yukarıda da bahsettiğim gibi şikâyet konularından biri de direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım konusu. Digitürk müşteri hizmetleri numarası 0 (212) 473 73 73. Bu numaradan aradığınızda otomatik olarak sizi yanıtlayan sesli yanıt sisteminden direk müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmanız neredeyse imkânsız durumdaydı. Şimdi bunu düzelttiler rahatlıkla bağlanabiliyorsunuz.

 

0212 473 73 73 numarayı tuşlayıp çıkan menüden

 

1 Digitürk üyesi iseniz üye numaranızı giriyorsunuz.

2 Digitürk üyesi olmak için

3 İş yeri üyeliği için. Bu numaraları tuşladığınızda müşteri temsilcine bağlanabiliyorsunuz. İnternetten şikâyet bildirimi yapmak istediğinizde ise

https://tuketicisikayet.digiturk.com.tr/login linkinden girip şikâyetinizi yazılı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük dijital kanal kurumu olan Digiturk bugün en fazla aboneye sahip kurumsal bir firmadır. En kısa sürede abone şikâyetlerinin bitmesi ve çözüme ulaştırmasını diliyoruz.