Digitürk(bein sports) müşteri hizmetleri Digitürk çağrı merkezi iletişim destek numarası

Digitürk uzun yıllardır Türkiye’de 18 yıldır hizmet veren çok sayıda TV kanal yayınları yapan bir medya platformudur. Yaklaşık 300 adet kanal sayısına sahip bu kurumsal firma hala müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak TMSF ye devredildikten sonra Digitürk müşterilerinden çok fazla şikayet almakta. Müşterilerine çözüm üretme konusunda da özellikle son zamanlarda sürekli sorun üreten bir kurum olmuştur. Bunu internetteki şikayet yazılarından da anlamak zor değil.

 

Digitürk Şikâyetleri

 

Digitürk Türkiye’de hizmet vermeye başladığı 1999 yılında hem rakibi yoktu hem de verdiği kaliteli hizmetlerden dolayı çok kabul gören bir firma konumundaydı. Halen birçok müşterisi var ve hizmet vermeye devam ediyor. Digitürk 2013 yılında TMSF yani Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu yönetimi devraldıktan sonra bugün en çok şikâyet alan kurumlardan biri durumuna geldi. Abone olmak konusunda sorun yaşanmıyor fakat abonelikten çıkmak neredeyse imkânsız hale geldi Digitürk’ te.

 

Abonelikten çıkmak isteyen müşterilerine tabiri caizse kırk dereden su getirtiyor ve bunun sonucunda bile aboneliğiniz iptal edilemiyor. İş böyle olunca tüketici mahkemelerinde Digitürk ile ilgili şu ana kadar 15 bin şikâyet dosyası birikmiş durumda. Bir başka şikâyet konusu da Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda yaşanıyor. Hatta çoğu zaman uzun bekleyişlerden sonra bağlanamıyorsunuz bile. En kısa sürede bu durumun düzeltilmesi için Digitürk ciddi bir reforma gider.

 

Direk Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

Digiturk Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

0 (212) 473 73 73 Akıllı Telefonunuzdan Tek Dokunuşla Arayabilirsiniz!

 

Digitürk’ün yukarıda da bahsettiğim gibi şikâyet konularından biri de direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım konusu. Digitürk müşteri hizmetleri numarası 0 (212) 473 73 73. Bu numaradan aradığınızda otomatik olarak sizi yanıtlayan sesli yanıt sisteminden direk müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmanız neredeyse imkânsız durumdaydı. Şimdi bunu düzelttiler rahatlıkla bağlanabiliyorsunuz.

 

0212 473 73 73 numarayı tuşlayıp çıkan menüden

 

1 Digitürk üyesi iseniz üye numaranızı giriyorsunuz.

2 Digitürk üyesi olmak için

3 İş yeri üyeliği için. Bu numaraları tuşladığınızda müşteri temsilcine bağlanabiliyorsunuz. İnternetten şikâyet bildirimi yapmak istediğinizde ise

https://tuketicisikayet.digiturk.com.tr/login linkinden girip şikâyetinizi yazılı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük dijital kanal kurumu olan Digiturk bugün en fazla aboneye sahip kurumsal bir firmadır. En kısa sürede abone şikâyetlerinin bitmesi ve çözüme ulaştırmasını diliyoruz.

 

 

 

“Digitürk(bein sports) müşteri hizmetleri Digitürk çağrı merkezi iletişim destek numarası” üzerine 9 yorum

 1. Aklımın almadığı hep düşündügum birşeyi demek istiyorum eli silah tutmamış o kadar insanı şuan feto gibi bir terör örgütü olarak adlandırılmasıni doğru bulmuyorum devletin o okumuş ahlakı düzgün insanları böyle pis örgütle adlandirmasini istiyorum kaç ananın babanın yüreği sızlıyor geceleri uyuyamıyorlar evlatları için masum insanların günahınin vebalini kim ustelenecek devletimizden izdirhamimdir geleceğimiz olan çocuklarımızın ellerimizle kara toprağa itmeyelim onların bizlere ihtiyacı bizimde onlara ihtiyacımız var o hapiste olan hiç birşeyden haberi olmayan sadece din.kuranin kerim tilaveti için Allah kelimesini duyup girdikleri bu aslında dışardan din diye görünüp aslında çukur olan şeyi göremedikleri için şuan hasipte olan binlerce insanımıza yardım edelim bu onların suçu değil biz çocuklarımıza doğruyu yanlışı öğrete bilseydik eğer hiç birşey böyle olmazdı bu devlet olarak bizim suçumuz

  Cevapla
 2. Spor paketleri ile ilgili ekstra bilgi almak için konuşabileceğim bir temsilciye ulaşmak istiyorum. Sorularımın cevaplarını açıklamalarda maalesef bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  Cevapla
 3. Son günlerde dizi ve filmleri geceleri tablet ve telefondan izleyemiyorum gündüz düzeliyor defalarca söyledim değişen bir şey yok nedendir anlayamadım

  Cevapla
 4. Merhaba hukuksal yönden mutlaka iletişime geçmem gerek müşteri numarası temsilciye bağlanmıyor çok büyük sorunum var

  Cevapla
 5. Gercek yuzunu ulke olarak cok iyi bildigimiz abd menseili sosyal medya sirketleri son abd seciminde gercek yuzlerini kaynak ulke abd de bile acikca itiraf ederek gosterdi ve bu siketler acikca goruyorizki azili Turkiye ve İslam dusmani evanjelist sityonist hacli budists emperyalist zihniyetlerini acikca gostertmekteler twitter basta facebookundan instegramina tiktogundan (cin) youtubene kadar butun abd ve cin menseili sosyal medya sirketleri ulkermizden yuklu reklam tiklanma…ve bir cok vb gelir elde etmelerine ragmen Turkiyeye sube kurmayarak vergi kacirmakta bunun yaninda Turkiye ve İslam dusmasnligida yaptigi acik hatta yaptiklarini abd de bile yaspip itiraf eden abd ve cin menseili sisyal medya sirketleri su an Turkiyenin yeni yasasini bile uygulamada inat etmekte bu inat buyuk ihtimal bu hain kalles islam Turkiye dusmani abd cin sosyal medya sirketlerinin yayin bandinin %95 daraltilmasina kadar gidecek gozukmekte
  Ulke olarak bizim su anda yapmamiz gereken en basta tv yayinciliginin ve dijital ortamda ulkemizin yegane milliyetci kanali a haber ve atv olarask en kisa zamanda Turkiye ve Dunya capinda yerli milli sosyal medya ve dijital kanal kurmali hem %95 yayin bandi daraltilacak yabanci sosyal medya ve dijital kanallarin acigini yertli milli sosyal medya ve dijital kanallarimizka kapatmis olur bu sayedede bizim bize ait Dunya capina hitap edecej yerli milli sosyal medta ve dijital sitekerimiz olur. yababci hain kaslles İslam Turkiye dusmani sosyal medyanin yerini yerli milli sitelerimiz alir.

  Cevapla
 6. Benim sorum bu reklâmmızda çalan müziğin ismini öğrenmek istiyorumda.ezanli ve futbolcular konusuyo emre adebayor marcelo

  Cevapla
 7. Sayın Yetkililer
  Pzt.akşam Sayın Şansal Büyükaya nın yaptığı programda Tümer devamlı masaya egilerek konusma yapmaktadır.Bu hareket hoş değildir.

  Cevapla

Yorum yapın