Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Mart 2005 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Daha önce belirli bölgelerde elektrik dağıtımı yapılmaktadır. Bölgesel olarak dağıtım yapılıp gruplandırıldıktan sonra, Türkiye’nin dört bir yanına elektrik ulaşmaya başladı. Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şırnak, Mardin, Siirt, Batman, Diyarbakır ve Şanlıurfa illerine elektrik dağıtımı yapmaktadır. Bu bölgede yaşayan tüm vatandaşların elektrik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sadece elektrik dağıtımıyla kalmaz, elektrik bağlandıktan denetimine kadar tüm süreçlerde kontrol altında tutulur. Tüm işlemleriniz için Dicle Edaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri günün her saatinde sorularınıza cevap verebilmek için, faaliyette olacaklardır. Personeller deneyimli, bilgili ve güler yüzlüdürler. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar.

Dicle Edaş yeni abonelik başlatma, abone işlemleri, arıza bildirimi, abonelik iptali, abonelik taşıma, borç sorgulama gibi birçok işlemde kolaylık sağlar. Tüm abonelik ve arıza bildirme işlemlerinde Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşterisi fazla olduğu için, telefon trafiği de oldukça yoğundur. Bu nedenle çoğu zaman direkt bağlanılmayabilir. Tüm soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için Dicle Edaş çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda Dicle Edaş web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak da kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

186

Dicle Edaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 255 01 86

Arama Terimleri; Dicle Edaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Dicle Edaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Dicle Edaş canlı destek, Dicle Edaş müşteri temsilcisi, Dicle Edaş irtibat numarası, Dicle Edaş telefon numarası, Dicle Edaş iletişim numarası, Dicle Edaş şikayet hattı

“Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın