DHMİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

DHMİ, 1933 yılında kurulmuştur. Günümüze gelene kadar birçok isimle anılmıştır. İsimleri farklı olsa da faaliyetlerine devam etmiştir. Ülkemizdeki tüm havaalanlarının işletilmesi ve kontrolü DHMİ’ye verilmiştir. Genel bir faaliyet bildirecek olursak sivil havacılık ile ilgili tüm işlerin yürütülmesinden sorumludur. Havaalanlarındaki düzenden ve uçuşların zamanlarından sorumludur. Aynı zamanda tesisler kurulması ve hava trafiğinin kontrolü gibi faaliyetlerini de yürütmektedir. Özensiz yapılan çalışmalar sonucunda istenmeyen durumlar yaşanabilir. Bu yüzden işlemler son derece hassas ve özenli yapılmalıdır. Seçilen personeller tecrübesiz olmamalıdır. Aksi bir durumda kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Ülkemizin konumu, hava trafiği bakımından oldukça yoğundur. DHMİ kurumuna çok fazla sorumluluk verilmektedir. Tüm faaliyetlerinin yanı sıra, anlık bilgi transferi sağlamaktadır. Hangi havaalanında kaç uçuş var, şu an havada kaç uçak var, havaalanlarının yoğunluk durumu gibi anlık olan birçok işlemi aktarabilmektedir. Tüm sorularınız için DHMİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri her sorununuz ve çözümü arasında köprü görevi görmektedir.

DHMİ kurumu ile ilgili her türlü öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için DHMİ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 7/24 faaliyette olan müşteri temsilcilerine, ne zaman ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. DHMİ kurumunun tüm hizmetleri hakkında bilgi almak için DHMİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

DHMİ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 204 20 00

DHMİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 34 64

Arama Terimleri; DHMİ çağrı merkezi iletişim numarası, DHMİ canlı destek, DHMİ irtibat numarası, DHMİ telefon numarası, DHMİ iletişim numarası, DHMİ müşteri temsilcisi, DHMİ müşteri hizmetleri iletişim numarası, DHMİ çağrı merkezi, DHMİ şikayet hattı

Yorum yapın