Denizbank İletişim Telefon Numarası

Denizbank 1938 yılında kurulmuştur. Asıl amacı ise Türk Denizcilik sektörü için maddi bir destek sağlamaktır. Kısa süre sonrasında sağladığı çok iyi koşullar sayesinde pek çok bankaların arasında ön planda olmayı başarmıştır. Günümüzde de müşterilerine sağladığı fırsatlardan dolayı her zaman dikkat çekmektedir. 1997 yılında tamamen özelleştirilen Denizbank, çoğu bankaların arasında en çok tercih edilen banka olmayı başarmıştır. 1997 yılından sonra tamamen Zorlu Grubu altında hizmet vermeye başlamış ardından da 2006 yılında Dexia ile yapılan bir anlaşma sonrasında bu şirket için çalışmaya başlamıştır. Denizbank Türkiye içerisinde oldukça çok şube açmayı başarmıştır. 2007 yılında yapılan verilere göre yaklaşık olarak 303 şubesi olduğu bilinmektedir. 2002 yılına gelindiğinde Sberbank ile anlaşarak bu isim altında hizmet vermeye başlamıştır. Ardından 2013 yılına gelindiğinde ise Citi Bank ile anlaşarak bireysel bankacılık alanını satın almış ve müşteri sayısını daha da arttırmayı başarmıştır.

Günümüzde de müşterilerine özel kredi fırsatları vererek onların ilgisini daha da çekmektedir. Hem kurumsal hem de bireysel hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Denizbank çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Eğer Denizbank müşterisi değilseniz ve başvuru yapmak istiyorsanız şubeye gitmeden tek bir telefonla başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için Denizbank iletişim numarasını aramanız yeterli olacaktır. Her alanda kredi fırsatlarına sahip olan Denizbank her zaman müşterilerinin istek ve şikayetlerini dikkate almaktadır. 7 gün 24 saat canlı hizmete sahip olan Denizbank müşteri temsilcisini arayarak istek veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası 
0850 222 0 800 

Arama Terimleri: Denizbank şikaye hattı, Denizbank müşteri temsilcisi, Denizbank iletişim numarası,   Denizbank müşteri hizmetleri, Denizbank irtibat telefonu, Denizbank çağrı merkezi, Denizbank canlı destek, Denizbank telefon numarası 

Yorum yapın