Defacto Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 DEFACTO ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM,DEFACTO ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI,DEFACTO İLETİŞİM,DEFACTO MÜŞTERİ HİZMETLERİ TEL,DEFACTO ŞİKAYET,defacto nasıl ulaşırım gibi tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz..

2003 tarihinde kurulmuş olan Defacto, giyim alanında faaliyet göstermekte olan bir firmadır. 2004 senesinde ilk mağazasını açmış olan marka, kurulduğu zamandan itibaren müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Mağaza ile ilgili müşteri hizmetleri ile görüşebilmeniz defacto müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası arandığı takdirde, oldukça kolaydır. Resmi web sitesinde de yer alan müşteri hizmetleri numarası 0850 222 27 15 olup; bu numara sayesinde merak ettiğiniz sorulara kolay ve hızlı bir yanıt bulabilmeniz mümkündür.

Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Sipariş öncesinde ya da sipariş sonrasında karşılaştığınız her türlü problemde, müşteri hizmetleri çağrı merkezi sizlere yardımcı olmaktadır. Online alışveriş imkanının da bulunduğu Defacto internet sitesinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için, müşteri hizmetleri çağrı merkezine dilediğiniz zaman bağlanıp sorununuzu bildirebilirsiniz.

Yurt içinde 200’den fazla mağazası ile adından söz ettirmeyi başaran Defacto, vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu nedenle, müşterilerin yaşayacağı problemlerin kısa sürede çözümlenmesine yardımcı olmak için müşteri hizmetleri çağrı merkezini hizmete sunmuştur.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz, 0850 222 27 15 numarasını tuşlayabilirsiniz. Şikayet, destek ve problemlerin çözümüne yardımcı olacak olan müşteri hizmetleri, müşterilerin sorunlarını kayıt ederek, yardımcı olmaya çalışmaktadır. Pazartesi ve Cumartesi günleri arasında 08.00 ve 22.00 saatleri arasında; Pazar günleri ise, 09.00 22.00 saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz mümkündür.