DeFacto Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

DeFacto MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI Yazımızda bulunmaktadır. DeFacto müşteri hizmetleri çağrı merkezi Pazartesi-Cumartesi : 08:00 – 22:00 Pazar: 09:00 – 22:00

DeFacto MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI 0850 222 27 15 TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ.

Merkez Adres – DeFacto Plaza

DEFACTO PERAKENDE TİC. A.Ş.

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31

34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk mağazasını açan DeFacto, kısa bir zamanda Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini almıştır. Bugün yurt içindeki 319 mağazası ile sektöründe Türkiye’de faaliyet gösteren ikinci en büyük şirket olarak yoluna devam etmektedir.

DeFacto, gelecek dönemde ulaşılabilir moda endüstrisinin önemli oyuncularından biri olarak varlığını sürdürecektir. Global bir moda markası olma vizyonuyla DeFacto, 2025 yılında mağazalarıyla 50 ülkede, online ticaretle 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedeflemekte ve çalışmalarına bu doğrultuda devam ettirmektedir.

Türkiye’nin en samimi giyim markası ve e-ticaret sitesi olan DeFacto ülkemizde giyim üzerine tüm vatandaşlarımıza  hitap etmekte ve hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Vizyon ve Misyonu ile büyümesini tam hızıyla devam ettirmektedir. Kadın, erkek, genç, çoçuk, bebek, ayakkabı ve aksesuar kategorilerinde bir çok ürün seçenekleriyle sizlere hizmet etmeye devam ediyor. İnternet üzerinden giyim üzerinde farklı boyutları ulaşan DeFacto kapıda ödeme, ücretsiz kargo, iade ve değişim konusunda çok hızlıdır.

DeFacto MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0850 222 27 15