Decathlon İletişim Telefon Numarası

Decathlon, 2006 yılında Türkiye’de faaliyet yürütmeye başlamıştır. 2009 yılında İstanbul’da ilk ofislerini açmışlardır. Ofis açmadan önce yaklaşık 1-2 yıl pazar araştırması yapmışlardır. En uygun üretim alanları hakkında derin bilgiler edinmeye çalışmışlardır. İlk 2 mağazalarının biri Ankara diğeri ise İstanbul’dadır. Daha sonra Adana, İzmir ve birçok ile mağaza açarak daha fazla üretim alanı kazanmıştır. Günümüzde neredeyse her il ve ilçede mağazası bulunmaktadır. Decathlon, tamamen spora yönelik malzemelerin bulunduğu bir firmadır. Spora yeni başlayanlar, orta düzey yapanlar ve ileri düzey yapanların, her türlü eşyaya kolayca ulaşmasını sağlamayı amaçlamışlardır. Futboldan tenise, yüzmeden tırmanışa kadar birçok spor ürünü bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma prensipleri vardır. Sadece müşterilere karşı değil, çalışanlarına karşı ılımlı yaklaşan, aile gibi bir firmadır. Çalışanları sıcakkanlı, pratik ve güvenilirdir. Web sitesinden online olarak ürünlere ulaşabilirsiniz. Sitede bulunan formu doldurarak da iletişim kurabilirsiniz. Telefon ile iletişime geçmek için Decathlon müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Decathlon ile ilgili her türlü soru, öneri, istek ve şikayetiniz için Decathlon çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İade, değişim, soru ve diğer tüm işlemleriniz için de Decathlon müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine hafta içi 08:30 ve 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00 ve 20-00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 532 33 22

Decathlon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0549 805 33 83

Arama Terimleri; Decathlon müşteri hizmetleri telefon numarası, Decathlon müşteri temsilcisi, Decathlon canlı destek, Decathlon şikayet hattı, Decathlon irtibat numarası, Decathlon iletişim telefon numarası, Decathlon çağrı merkezi iletişim numarası

Yorum yapın