Cumhurbaşkanlığı Telefon Numarası

Ülkemizin Cumhurbaşkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile cep telefonu iletişim numarası aracılığı ile iletişim haline geçe bilme imkanı ile ilgili bir makale. Günümüz şartlarında siyasetçi bireylerin ve halktan olan bizleri meclis ortamında temsil etme niteliğine sahip olan millet vekillerinin iletişim kurulabilir olması mühim bir konu olarak öne çıkmaktadır. Demokrasinin en temel niteliklerinden biri halktan olan bizleri mecliste temsil eder nitelikteki vekillerin istenildiği zaman iletişim kurulabilir ve temsil ettikleri halkın çeşitli sorunlarını gündeme getirebilir olmasıdır.

 

Halkın Meclisteki Temsilcisi Olan Millet Vekillerine Telefon İle Ulaşmak Mümkün Müdür?

 

Halkın en demokratik haklarından biri olan mecliste kendilerini temsil eden vekillere ulaşım hakkını kullanmak sanıldığının aksine oldukça kolay gerçekleştirilebilmektedir. Halkın önemli isimlere talep ve şikayetlerini iletmesi gayet rahat bir şekilde mümkün olmaktadır. Mecliste halkı temsil etme niteliğine sahip olan vekillerin birçoğu halktan gelen talep ve şikayet , talepleri büyük bir ilgi ve özenle dinlemektedirler. Halkın kendilerine yönelik olan beklentilerini gerek sosyal medya platformları aracılığı ile gerekse telefon veya medya aracılığı ile dikkate almaktadırlar.

 

Halkı temsilen meclisteki yerinin yerini alan milletvekillerinin ve siyasetçilerin büyü bir bölümü telefon iletişim numaraları aracılığı ile kendilerine iletilen istekleri mümkün mertebe cevaplama amacıyla yardımcı olmaktadırlar. Çok değerli Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile cep telefonu iletişim numarası aracılığı ile iletişime geçmek isteyenler için farklı yöntemler arasından birini denemek mümkün olmaktadır.

Değerli Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a cep telefonu iletişim numarasından ulaşmak ve iletişime geçmek için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Santral

Tel : 0 (312) 525 55 55

Faks : 0 (312) 525 58 31

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Nasıl Ulaşırım

 

Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşmak isteyenler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon numarası sorusu sora bilmektedirler. Bu soruya cevaben iki farklı yöntem üzerinde şikayet , soru ve talepleri Sn. Cumhurbaşkanımıza erişim saylayarak iletebilmek mümkün olmaktadır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonu diyenler için işte o iki farklı yöntem.

 

Bu yöntemlerden birincisi Santral üzerinden erişim imkanını halka sağlayan 0312 525 55 55 numaralı telefon hattı üzerinden kullanabilmek mümkün olmaktadır. Başvurulabilecek ikinci yöntem ise, çeşitli sorun,şikayet ve talepleri Belgegeçer: 0312 525 58 31 üzerinden iletebilme imkanından yararlanmakla mümkün olmaktadır.