Connected2.me Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Connected2.me, 2011 yılında kurulmuştur. Ozan Yerli tarafından kurulmuş bir sosyal platformdur. Connected2.me uygulamasında bütün kullanıcılar birbirleriyle anlık konuşmaktadırlar. Kurulduğundan beri çok sayıda talep görmüştür. Günümüze gelene kadar popülaritesi artmıştır. Şu an 5 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Bu sayı kurulduğundan beri hızla artmaktadır. Connected2.me İOS ve Android desteklidir. Bunun yanı sıra bilgisayar sisteminden de giriş yapılabilmektedir. Uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Yeni güncellemeler ile birkaç özellikte ücret talep edilebilmektedir. Uygulamada ilk önce bir profil oluşturulması gerekir. Daha sonra Connected2.me kullanan herkesi bulabilirsiniz. Yazan kişinin bilgileri gizli tutulur. Yani kullanıcı birine mesaj atarsa, mesajı atan kişi anonim olarak görünür. Gönderici kendi profilinin linkini karşı tarafa atarsa profili o zaman görünür. Connected2.me ile ilgili yaşanan sorunlarda Connected2.me çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramak en mantıklı seçenektir. Fakat ulaşabileceğiniz güncel bir Connected2.me müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır.

Connected2.me birçok kullanıcıyı bir araya getirerek, sosyal bir ağ görevi görmüştür. Yoğun ilgi görmekle birlikte hala sevilerek kullanılmaktadır. Connected2.me ile ilgili her türlü öneri, soru, istek ve şikayetiniz için Connected2.me sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz. Güncel bir telefon numarası bulunmadığı için mail kaynağı ile iletişim sağlanmaktadır. Müşteri yoğunluğu olsa da bu kaynakta çok fazla yoğunluk olmadığı için müşteri temsilcileri size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

Arama Terimleri; Connected2.me müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Connected2.me çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Connected2.me canlı destek, Connected2.me şikayet hattı, Connected2.me müşteri hizmetleri, Connected2.me  müşteri temsilcisi, Connected2.me iletişim numarası

Yorum yapın