Citibank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Citibank, New York’ta kurulmuştur. Kurulduğu ilk zamanlar sadece şehrin yerel bir bankası olarak hizmet vermiştir. Diğer bankalardan farklı olarak, banka kurucusu asker kökenli olan bir bankadır. 1812 yılında emekli albay Samuel Osgood tarafından kuruldu. Kurulduğunda adı City Bank Of New York’tu. Güncel verilere göre dünyanın en zengin bankası unvanına sahiptir. Birçok küçük devletten daha fazla varlığı elinde bulundurmaktadır. Uzun yıllar yaptığı istikrarlı ve yararlı yatırımlar sayesinde dünyanın en zengin bankası olarak anılmıştır. Daha sonraki dönemlerde de altın çağını yaşayan citi, ABD’nin ve birçok ülkenin en büyük ve en zengin bankası haline gelmiştir. Sürekli daha fazla ülkeye ve daha fazla kıtaya şube açarak büyümeye devam etmiştir. Günümüzdeki sahibi Citigroup holdingidir. Faiz oranları ve avantajları ile müşterilerin memnuniyetini her daim kazanmış ve kazanmaya devam etmektedir.

Citibank, müşterileri ön plana çıkaran ve ilgi odaklı çalışan bir banka kurumudur. Her zaman ulaşılabilen bir çağrı merkezi vardır. Soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Citibank çağrı merkezinin numaralarını arayabilirsiniz. Hesap bakiye sorgulama, kredi kartı başvurusu, kredi kartı iptali, kredi başvurusu, avantajlar ve ürünler hakkında her türlü bilgi için de Citibank müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Citibank Çağrı Merkezi Telefon Numarası
444 0 500

Citibank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 319 46 66

Arama Terimleri; Citibank iletişim numarası, Citibank müşteri hizmetleri, Citibank telefon numarası, Citibank canlı destek, Citibank şikayet hattı, Citibank çağrı merkezi telefon numarası, Citibank müşteri temsilcisi

Yorum yapın