Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sevdiği ve tanıdığı kişilere hediye almak isteyen kişiler için son derece uygun fiyatları olan bir site bulunmaktadır. Çiçek Sepeti uygulaması son derece bilinen ve kullanılan bir site olmaktadır. Hem alışveriş hem de kargo hizmeti sunan sürprizlerle dolu uygulamadır ve herkes Çiçek Sepeti uygulamasını kullanır. Çiçek Sepeti uygulaması ilk başta sadece çiçek satan bir uygulama olmuştur. Müşteriler sadece kendilerine değil karşısındaki bir kişiye hediye göndermek için bu uygulamayı kullanmaya başladılar. Daha sonra sadece çiçek satan bu uygulama çikolata, meyve, takı, toka, aksesuar gibi ürünler de satmaya başladı. Çiçek Sepeti uygulamasında zamanla birçok çeşitli ürün satışa sunulmaktadır. A’dan Z’ye birçok ürün reyonlarda yer almaya devam etmektedir.

Çiçek Sepeti İletişim Kanalları

Çiçek Sepeti sitesindeki tüm ürünler hakkında bilgi almak için Çiçek Sepeti uygulamasının iletişim yollarını kullanabilirsiniz.  Tüm ürünler ve site hakkında tüm bilgiler için bu kanalları kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Fax Numarası

Çiçek Sepeti sitesine fax çekmek isteyenler fax numarasını kullanarak kolaylıkla fax çekebilir ve iletmek istediklerini kolayca iletebilir.

0212 269 24 00

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Çiçek Sepeti hakkında tüm ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için Çiçek Sepeti çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz. Tüm müşteriler son derece hızlı ve pratik bir şekilde işlemlerine devam edebilirler.

0850 222 00 79

Çiçek Sepeti E-posta Adresi

Çiçek Sepeti uygulamasında kullanılan telefon numarası için yoğun bir istek görülür. Telefon hatlarındaki yoğun trafik nedeniyle ulaşım sorunu ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda Çiçek Sepeti e-posta adresini kullanarak mail yolu ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

destek@mail.ciceksepeti.com

Yorum yapın