CepteTEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

CEPTETEB Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numaraları

CEPTETEB uygulaması, tüm bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden gerçekleştirmenizi sağlar. Bankacılık işlemlerini istediğiniz zaman, istediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Türk Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık platformu olarak da adlandırılabilir. 25 Eylül 2008’de uygulama olarak yayınlanmıştır. Mart 2015 tarihinden itibaren dijital banka platformuna dönüşmüştür. Diğer bir deyişle, en güncel bankacılık halidir. CEPTETEB üzerinden yapılan işlemler tamamen ücretsizdir. Hesap işletim ücreti de ödenmez. Havale ve EFT ücretleri de çıkmayacaktır. Bu yüzden müşterilerin dikkatini de oldukça çekmektedir. Hesap işlemleri, onay işlemleri, fatura ödeme, çek işlemleri, para transferleri, hesaplama araçları, kredi işlemleri gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. TEB’ in sunduğu bir dijital bankacılık deneyimi olduğu için ayrı bir iştiraki değildir. TEB’ in tabi olduğu tüm yönetmeliklere ve kanunlara tabidir. Şubeye gitmeden tüm işlemlerin yürütüldüğü bu uygulama, müşterilerin gözdesi olmuştur. Hem vakitten tasarruf sağlamaktadır hem de ücretsiz olduğu için ekstra masraflar ödenmek zorunda kalınmamaktadır.  CEPTETEB mobil uygulaması, Global Finance tarafından ‘En İyi Mobil Bankacılık’ ödülü aldı. Kolay kullanımı, modern arayüzüyle işlemler en kısa sürede yapılabilir. 

CEPTETEB şikayet, öneri ve istekleriniz için CEPTETEB müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin numarasını, günün her saatinde arayarak iletişim kurabilirsiniz.  Uygulama ile ilgili tüm bilmek istediklerinizi bu numaralardan kolayca öğrenebilirsiniz. İlgi odaklı çalıştıkları için müşteri memnuniyeti ön plandadır.

CEPTETEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 222 09 29

Arama Terimleri; CEPTETEB çağrı merkezi, CEPTETEB müşteri hizmetleri iletişim numarası, CEPTETEB şikayet hattı, CEPTETEB müşteri temsilcisi, CEPTETEB telefon numarası, CEPTETEB iletişim numarası, CEPTETEB canlı destek hattı, CEPTETEB irtibat numarası

Yorum yapın