ÇEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

ÇEDAŞ yani Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, 1974 yılında kurulmuştur. Tokat ve Sivas şehirlerinin elektrik dağıtımını yapmak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra bu şehirlere Yozgat eklenmiştir. Özelleşerek büyümeye devam eden şirket, günümüzde bu 3 şehrin tüm elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. Tesisat sağlanması, abonelik sözleşmelerinin yapılması, fatura yazdırma, arızaları onarma, olası arızalara karşı önlem alma, yapılan anlık ve programlı kesintileri müşterilerine bildirme gibi birçok sorumluluğu bulunmaktadır. Tüm işlemleri yetkili bayilerine giderek kolayca yaptırabilir ya da ÇEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Her müşteriye pratik çözümler bulmakla yükümlü müşteri temsilcileri bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan ÇEDAŞ, iletişim için birden fazla iletişim hattı oluşturmuştur. ÇEDAŞ ile ilgili şikayet, soru, istek ve önerileriniz için ÇEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer tüm sorunlarınız ve abonelik işlemleriniz için ÇEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faaliyettedir.

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0346 858 58 58

Yozgat Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0354 219 66 66

Tokat Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0356 217 60 60

Sivas Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0346 858 59 28

Arama Terimleri; ÇEDAŞ müşteri temsilcisi, ÇEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, ÇEDAŞ canlı destek, ÇEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, ÇEDAŞ irtibat numarası, ÇEDAŞ telefon numarası, ÇEDAŞ iletişim numarası, ÇEDAŞ şikayet hattı

Yorum yapın