Çaykur Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma Hattı

Çaykur markası Türkiye’nin en lezzetli çay markalarından biridir. Türk firması olan Çaykur, Türklerin üretmiş olduğu ve pazarladığı çay üreten bir markadır. Çaykur çok bilinen bir markadır ve herkesin severek tükettiği bir marka haline gelmiştir. Çaykur Rizespor isim sponsoru olan Çaykur, herkesin damak zevkine yönelik çalışmalar yapmaya devam etmiştir. Türkiye’nin bir numaralı çay üretici firması olarak bilinmektedir. Çaykur markasının organik çay, siyah çay, yeşil çay ve soğuk çay üretimi yapmaktadır. Çaykur markası 1983 tarihinde kurulmuştur. O tarihten bu yana herkesin bir numaralı tercihi olmuştur. Genel merkezi Rize’de kurulan Çaykur markası gün geçtikçe daha çok bilinmeye ve tüketilmeye devam etmiştir. Rize’nin çaylarından meşhur olan ve herkesin içmekten keyif aldığı Çaykur markası gün geçtikçe daha çok bilinmektedir. Çaykur firması uzun yıllar boyunca devam eden ve herkesin bir numaralı tercihi olmaya devam etmiştir. Yıllardır lezzetinden hiç ödün vermemiştir.

Çaykur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çaykur uzun yıllardır devam eden ve üretim yapan bir Çaykur firmasıdır. Çaykur firması ve ürünleri hakkında tüm öneri, şikayet, istek ve sorularınız için Çaykur çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Çaykur firması yıllardır müşterilerinin tüm önerilerine ve geri dönüşlerine cevap veren bir firma olmuştur.

0464 213 02 11

Çaykur Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Çaykur firması hakkında tüm problemleriniz için ve tüm önerileriniz için Çaykur müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Çaykur bünyesinde çalışan personeller son derece pratik ve hızlı bir şekilde geri dönüşleri sağlayacaklardır. Çaykur firması gün geçtikçe büyümeye devam etmiştir.

0464 213 02 20

Yorum yapın