Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 1984 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Bakanlık kurumunun genel amacı; iş sağlığı ve güvenliğini denetlemek ve geliştirmek, çalışma hayatındaki her türlü sorunu bulmak ve düzenlemek, halkın sosyal güvenliğini sağlamak ve korumak, yurtdışındaki işçilerimizin hakkını korumak ve iş ortamını yeni çalışanlara uygun hale getirmektir. Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Sistem ve işlemleri hakkında her türlü probleminiz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Birden fazla telefon numarası bulunmaktadır. Uygun olan numaradan irtibata geçebilirsiniz. Engelliler için özel iletişim hattı kurmuşlardır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ilgili her türlü soru, istek, öneri ve şikayetiniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri 7/24 faaliyette olup, sorunlarınızı çözmekle mükelleftirler. İşlemler ile ilgili problem yaşarsanız da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tam donanımlı ve bilgili müşteri temsilcileri sayesinde hiçbir sorununuz cevapsız kalmayacaktır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 170 11 22

0212 534 69 30

0312 296 60 00

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

170

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İşitme Engelliler İçin Görüntülü İletişim Telefon Numarası

0850 222 71 70

Arama Terimleri; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı canlı destek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri hizmetleri telefon numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı irtibat numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri temsilcisi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çağrı merkezi iletişim numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı telefon numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iletişim numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı şikayet hattı

Yorum yapın