Bursa Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bursa Büyükşehir Belediyesi, 1987 yılında kurulmuştur. Bursa ili sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ve Bursa ilinin gelişmesine olanak sağlayan bir kurumdur. Bursa Büyükşehir Belediyesi kurulduğundan bu yana vatandaşlara ve ilçelere büyük bir hizmet vermektedir. Tüm ilçe, belde ve köylere kusursuz hizmet sağlamak amacıyla belediye hizmet vermektedir. Köyler ve beldelerde ihtiyaç olunan birçok hizmet var. Bu hizmetleri sağlamak ve vatandaşların daha konforlu yaşaması için Bursa Büyükşehir Belediyesi ek binaları kurulmuştur. Bursa Büyükşehir Belediyesi binaları 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faaliyettedir. Mesai saatleri dışında ne zaman giderseniz hizmet alabilirsiniz. Belediyede uygulanan birçok işlem bulunmaktadır. Kent içi ulaşım, teleferik, trafik hizmetleri, sosyal hizmetler, eğitim hizmetleri, huzurevleri, engelli hizmetleri, müzeler, tiyatrolar, zabıta, altyapı, sağlık ve daha birçok konuda hizmetleri bulunmaktadır. Belediyenin bünyesinde yapılan tüm gezi, tur, eğlence gibi hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Almak istediğiniz tüm bilgiler için binalara gidebilir ya da Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Kurulduğu zamandan sonra bazı köylerde hizmet almak zor ve uzun süren bir işti. Ancak belediye ek binalar kurarak Bursa’nın tüm bölgelerine hizmet vermeye başladı. Böylece her müşteriye özel ilgi sağlandı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bursa Büyükşehir Belediyesine iletilmek istenen her türlü öneri, istek, soru ve şikayetleri kolayca iletebilirsiniz. Tüm öneri ve istekler belediyenin bünyesi içinde gelişmelerde yardımcı olmaktadır. Bursa Büyükşehir Belediyesi hizmetleri hakkında tüm sorularınız için Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Her türlü konu ile ilgili bilgileri kolayca alabilirsiniz.

444 16 00

Bursa Büyükşehir Belediyesi E-posta Adresi

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm irtibatlarınızda en kısa sürelerde dönüş alırsınız ancak telefon trafiği söz konusu olduğunda kullanılan e-posta adresine mail atabilirsiniz. E-posta adresine mail atarak tüm işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yolda en kısa sürede geri dönüş yaparlar. Müşteri temsilcileri son derece bilgi sahibi ve yardımseverlerdir. Bu yüzden her işlemi kolayca yaparlar.

beyazmasa@bursa.bel.tr

Yorum yapın