Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Burgan Bank 1989 yılında kuruldu. Kurulduğu zaman adı Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. olarak konulmuştu. Daha sonra kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında ileri gelen firmalar arasında yerini aldı. Kısa zaman içinde çok gelişme gösterdi. 2007 yılında firma, Eurobanka EFG ortaklığı sağlayarak Eurobank Tekfen A.Ş. adı ile çalışmalarına devam etmiştir. 21 Aralık 2012 tarihinde, Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan tüm hisseleri satın alarak ana hissedar olmuştur. 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren de Burgan Bank A.Ş. olarak adını değiştirerek faaliyetlerine devam etmiştir. Burgan Bank Kuveyt ve Ortadoğu’da birçok ödül kazanmıştır. Burgan Bank, Türkiye’de 60 şube açmıştır. Kurumsal, kobi, ticari ve perakende müşterilerine de hizmet vermektedir. 30 Haziran 2015 tarihi itibariyle 954 çalışanı bulunmaktadır.  Dürüstlük ve güvene önem veren Bankalardan biridir. Burgan Bank’ın sağladığı hizmetler, ürünler, müşterisi olmak ve sorularınız için Burgan Bank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

Burgan Bank iletişim numaraları üzerinden de istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. İlgi odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Burgan Bank her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri 7\24 aralıksız hizmet vermektedir. İstenilen her anda banka çağrı merkezlerine ve müşteri hizmetlerine kolayca bağlanabilirsiniz ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BURGAN BANK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 8222

Arama Terimleri; Burganbank irtibat telefonu, Burganbank iletişim numaraları, Burganbank telefon numarası, Burganbank müşteri hizmetleri, Burganbank şikayet hattı, Burganbank müşteri temsilcisi, Burganbank cağrı merkezi telefon numarası

Yorum yapın