BUDO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

BUDO yani Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi, 2013 tarihinde Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. Genel amacı İstanbul ve Bursa arasında deniz ulaşımını sağlamaktadır. BUDO, İDO’ya alternatif olarak olmuştur. Ulaşım şirketi belediye bünyesinde olan bir firmadır. İstanbul içindeki Sirkeci, Büyükçekmece, Kabataş iskelelerinden Bursa Mudanya iskelelerinde seferleri bulunmaktadır. Birçok iskele ile hizmet veren BUDO, kurulduğundan beri kusursuz bir hizmet vermektedir. Bilet almak, bilet sorgulamak, bilet yer değişikliği, sefer sorgulama, iskele sorgulama gibi işlemleriniz için BUDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bursa ve İstanbul arasında yapılan en iyi yolculuk yöntemidir. Fiyat olarak uygun bir tutar karşılığında bilet alınabilen bir firmadır. Rahat, konforlu, uygun bir seyahat için BUDO firması tercih edilir. Son zamanlarda İstanbul ve Bursa arası yolculuk yapanların yüzde doksanı BUDO’yu tercih etmektedir.

BUDO firması ile ilgili tüm soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için BUDO çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mesai saatleri içinde arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Bilet sorgulama, bilet saatlerini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz. 7/24 faaliyette olan BUDO firması ile irtibata geçebilirsiniz. Diğer tüm işlemleriniz için BUDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğu bu firma, tüm yolcuların rahatlığı için çaba göstermektedir. Telefon ile aranıp bilgi almanın dışında BUDO web sitesinden giriş yaparak istediğiniz tüm bilgileri kolayca elde edebilirsiniz. Telefon trafiği olduğu zamanlarda BUDO e-posta adresine mail atarak kolayca iletişime geçebilirsiniz.

BUDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 850 99 16

Arama Terimleri; BUDO canlı destek, BUDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BUDO çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın