BTM Moda Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

BTM Moda Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. BTM Moda giyim alanında faaliyetlerine 2012 yılında başlamıştır. BTM Moda mağazaları birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermiştir. BTM Moda mağazalarında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. BTM Moda kadın ve erkek giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca BTM Moda kadın ve erkek giyim alanında ürünlerinin yanı sıra ayakkabı alanında bot, spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. BTM Moda çocuk ayakkabı alanında hizmet vermektedir. BTM Moda çanta ve çorap gibi aksesur alanında ürünlerini satışa sunmuştur. BTM Moda mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde müşterilerine hizmet veren BTM Moda mağazaları ve internet sitesi üzerinden ürünleri ile müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. BTM Moda farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan BTM Moda müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BTM Moda müşteri iletişim telefon numarası: 0850 420 50 00

Arama terimleri: BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın