BTK İletişim Telefon Numarası

BTK, yani Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2000 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İlk defa telekomünikasyon firmasını açan kuruluştur. Sadece açmakla kalmadılar, her türlü denetim ve ihtiyaçlarını da karşılamak için kontrol altında tuttular. Genel merkezi Ankara’dır. Türkiye’nin ilk sektör düzenleyici kurumudur. 7 bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan IMEİ işlemleri, numara taşıma sorgulama, internet veri kullanımı hesaplama, mobil hat sorgulama, zararlı içerik ihbar etme, cihaz kaybı bildirme, borç alacak sorgulama, baz istasyonları ölçüm bilgileri gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, güvenli internet kullanımı için kurulan ve en doğru bilginin sağlanmasını amaçlayan kurumdur. Bilgi tüketicileri için en doğru bilgi, BTK sitesinde bulunmaktadır. Mobil tarife karşılaştırma, resmi istatistikler, site bilgileri, yer sağlayıcı bildirimleri için BTK sitesini ziyaret edebilirsiniz. En doğru ve güvenilir bilgi için BTK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri tam donanımlı ve bilgili personellerdir. Her konudaki sorunuzu kolayca cevaplayacaklardır.

BTK ile ilgili tüm problemleriniz için BTK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm öneri, soru, istek ve şikayetleriniz için BTK çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Web sitelerinde bulanan e-posta adresine mail atarak da kolayca bağlantı kurabilirsiniz. En doğru bilgi için arayabilirsiniz.

BTK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 294 72 00

BTK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

120

Arama Terimleri; BTK müşteri temsilcisi, BTK irtibat numarası, BTK telefon numarası, BTK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BTK canlı destek, BTK çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın