Boyner Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Boyner çağrı merkezi bilgileri, müşteri hizmetleri müşteri temsilcisi numarası kaçtır? Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş Türkiye de 1981 yılında Bakırköy’de Çarşı tabelalı ilk mağazası ile faaliyete geçmiştir. Günümüzde adeta gıda ve elektronik sektörü dışında en büyük perakende grubu olan bu firma aynı zamanda tabiri caizse amiral gemisi niteliğindedir.

Boyner

1981 yılında kurulan bu firma en lider mağaza zincirlerinden birisidir ve adeta amiral gemisi niteliğinde olan bir yaşlı kurttur. Kuruluşundan bu güne sürekli kendini yenileyen ve teknoloji ile modayı yakından takip eden bu firma, Türkiye’ye sağlamış olduğu yenilikler ile birlikte kendini her geçen gün daha da büyüttü. Boyner 2013 yılında YKM firmasının hisselerini alarak bu yolda kendi gücüne iyice güç kattı. Günümüz 2021 yılında Boyner firması müşterilerine çok katlı mağazaları ve dev konsept mağazaları ile hizmet sunmaktadır. Boyner Sport, YKM Sport, Outlet ve YKM mağazaları ile birlikte 6 konsepti barındıran hizmet veren Boyner Türkiye’de 37 ilde 117 mağazası aracılığı ile hizmet sunmaktadır.

Boyner’i en çekici ve etkili kılarak bu günlere getiren maddelerden birisi de her kişiye ve her topluma yönelik satışlar gerçekleştirmesi ve ürün yelpazesindeki genişliktir. Bir Boyner mağazasında erkek, kadın, çocuk, bebek, genç spor giyiminden tutunda ayakkabıya kadar bulabilmeniz mümkündür. Bir diğer çekici kılan madde ise satmış olduğu kendine özel üretim yapan kaliteli mallarıdır.

Boyner grubu 2015 yılında çok kapsamlı ve derin bir değişim sürecine imza atmış bulunmaktadır. Türkiye’nin en sevilen mağazası olma vizyonu ile hareket eden ve her geçen gün kendini yenileyen bu firma ürün ve marka çeşitliliğinden tutunda tedarik sürecinden satış kanallarına kadar yeniliğe girmiştir. Bu değişim ile birlikte e-ticaret sektöründe de boy göstererek iyice büyüyen bu firma mağaza ve online alışverişi bir araya getiren all-line uygulaması ile de yeniliğe imza atmıştır.

Boyner Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Sektöründe adeta amiral gemisi olduğunu düşünen bu firma müşterileri ile olan ilişkilerine derinden hassasiyet göstermekte olduğu gibi bu zamana kadar ki bütün başarılarının deneyimli çalışanlarının ve müşterilerine sağladıkları memnuniyetin sonucunda var olduğunu söylemektedir. Boyner bütün müşterilerinin şikayetlerini ve sorunlarını dinlemektedir ve buna göre, müşterilerinin taleplerine göre hareket edip operasyonlarını başlatmaktadır. Boyner çağrı merkezi telefon numarası 444 29 67 numaralı telefon numarası olmakta olup 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca elektronik ileti atmak isterseniz de info@boyner.com.tr adresinden mail atabilirsiniz.

Boyner Şikayet

Boyner firması müşterilerinin şikâyetlerini dinlemekte olup çözüm odaklı operasyonlarını derhal başlatmaktadır. Boyner firması ile ilgili eğer ki bir şikayetiniz var ise aşağıda yer alan telefon numarasından bildirebilirsiniz ayrıca deneyimlerinizi ve şikayetlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer bütün firmaların iletişim bilgileri, hakkındaki şikayetler ve şirket bilgilerini öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

Boyner şikayet telefonu-444 29 67

Yorum yapın