Bonus Card Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bonus Card, Türkiye’nin ilk çipli kredi kartı olarak bilinir. Garanti Bankası bünyesinde faaliyet gösteren bir sistemdir. Çok markalı kredi kartını kullanarak, her alışverişinizde bonus puan kazanırsınız. Kazandığınız bonus puanları da belirlenen yerlerde kullanabilirsiniz. İsterseniz hemen harcayabilir isterseniz de daha sonra harcayabilirsiniz. Yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında da kullanılabilmektedir. ‘Bedavası En Bol Kart’ sloganıyla dikkat çekmektedir. Müşterilere kazandırdığı birçok avantaj ve kolaylık vardır. Bonus Card ile ilgili tüm soru, öneri, görüş ve şikayetleriniz için Bonus Card Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını arayabilirsiniz. Başvuru ve diğer işlemler için internet sitesini de anında kullanabilirsiniz. Bonus Card ile işlem yapmak için birçok yol var. Pratik ve kolay şekilde kart kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Standart kredi kartı gibi gözükse de aslında çok amaçlı bir hazine gibidir.

Bonus Card işlemlerini, Garanti Bankası şubelerine gelerek yaptırabilirsiniz. Şubeye gidemeyen müşteriler ATM’ler aracılığıyla işlemlerini yürütebilir. Bonus Card hakkında tüm sorularınız için Bonus Card çağrı merkezi iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Ürün ve hizmet bilgileri, kart başvurusu, kart iptali, bakiye ve borç sorgulama gibi işlemleriniz için de Bonus Card Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 7/24 çalışmaktadır. Müşterilere sıcakkanlı ve samimiyetle yardımcı olurlar. Her konudaki sorunuz ve çözümü arasında köprü görevi görmektedirler.

Bonus Card Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 0 333

Arama Terimleri; Bonus Card şikayet hattı, Bonus Card telefon numarası, Bonus Card müşteri hizmetleri iletişim numarası, Bonus Card müşteri temsilcisi, Bonus Card canlı destek hattı, Bonus Card çağrı merkezi telefon numarası, Bonus Card irtibat numarası

Yorum yapın