Bisen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Bisen, Elektrik Satış Anonim Şirketi olarak kurulmuştur. 20 Nisan 2011 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerine elektrik sağlama amacıyla yola çıkmıştır. Ucuz ve kalite elektrik kavramlarını bir araya getirerek, müşteriye en uygun şekilde sunmaktadır. Mesken, sanayi ve ticarethane olarak kullanılan bölgelere enerji satışı yapmaktadır. Müşteri seçmezler. İstenen her bölgeye ulaşmaktadırlar. Müşteri ve firma arasında bir abonelik sözleşmesi yapılır ve her türlü işlem, sözleşmeye bağlı olarak yapılır. Abonelik işlemleri için bayilere gidebilir ya da web sitesi üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Tüm sorularınız için Bisen müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bisen sitesinde bulunan iletişim formunu göndererek de sorularınızı iletebilirsiniz. Müşteri yoğunluğunun oldukça fazla olduğu Bisen, telefon trafiğini dikkatlice yönetmektedir. Ulaşamayan müşterilere daha sonra geri dönüş yapmaktadır. Böylece hiçbir müşteri memnuniyetsiz bir hizmet almaz. Müşteri temsilcileri tam donanımlı, diksiyonları düzgün, anlayışlı ve yardımseverlerdir.

Bisen web sitesinden abonelik başlatma, abonelik iptali, borç sorgulama, borç ödeme, otomatik ödeme gibi birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm bayileri ve ödeme noktalarını kolayca sorgulayabilirsiniz. Bisen ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve istekleriniz için Bisen çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Çoğu işlemi müşteri temsilcilerine bağlanarak da yapabilirsiniz. Tüm abonelik işlemleriniz ve sorularınız için Bisen müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bisen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0212 344 02 12

Arama Terimleri; Bisen müşteri temsilcisi, Bisen müşteri hizmetleri iletişim numarası, Bisen canlı destek, Bisen şikayet hattı, Bisen telefon numarası, Bisen iletişim numarası, Bisen çağrı merkezi iletişim numarası, Bisen irtibat numarası, Bisen müşteri hizmetleri telefon numarası

Yorum yapın