Bionluk Freelancer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağdaş iş anlayışıyla öne çıkan freelancer uygulaması Bionluk kuruluş amacı olarak yetenekli freelancer topluluğu ile girişimci start-upları kolay arayüzlü bir platformda bir araya getirmek olarak tanımlıyor. Yeni çağın ve 21. Yüzyılın gereklilikleri arasında hızla gelişen teknolojiye uyum sağlamak bulunuyor. Bu bağlamda ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçlara yönelik popüler meslekler de değişiklik gösteriyor. Yeni yüzyılın meslekleri evden da yürütülebilen dijitale yönelik meslekler olarak tanımlanabilir. İşte bu noktada Bionluk, freelancerlar için gerekli olan bütün ihtiyaçları tek bir uygulamada toplamasıyla tanınıyor. Peki bionluk müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebiliriz? Bionluk iletişim telefon numarası kaç?

Bionluk

Bionluk platformunda pek çok sektörde çalışan freelancerlar bir araya toplanıyor. Uygulama bünyesinde internet reklamcılığından video ve animasyon prodüksiyonuna, çeviriden afiş tasarımlarına, dijital koçluktan sosyal medya yönetimine kadar onlarca alanda çalışan freelancerlar görmek mümkün.  Sitede ihtiyacınızı ve bütçeniz ile tahmini iş teslim tarihinizi içeren bir ilan verebilir ve freelancerların size özel teklifler vermesini sağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde ihtiyacınız olan alanda çalışan freelancerların ilanlarını görüntüleyebilir ve size en uygun freelancer ile anlaşabilirsiniz. Site üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. İşi teslim alana kadar paranız havuz hesabında durur. Bionluk toplam fiyattan yüzde 20 komisyon almaktadır. Zamanında teslim edilemeyen projeler durumunda paranız güvende kalır. İşlerinizi kolay bir şekilde halletmenizi sağlayan Bionluk her yaştan ve uzmanlık alanından freelancerları bir araya getiriyor.

Bionluk Telefon Numarası

Bionluk destek hattına yazma seçeneğiniz bulunmakla birlikte Bionluk iletişim merkeziyle de iletişime geçebilirsiniz. Bionluk müşteri iletişim numarası 0 544 696 86 06. Ayrıca Bionluk sitesi kullanıcının ihtiyacı olabilecek bütün bilgileri site içerisindeki iletişim bölümünden görüntüleyebilirsiniz. Bionluk hakkında vergi numarası, ticaret sicil numarası ve adres gibi pek çok bilgi iletişim bilgileri arasında mevcut.

Bionluk Şikayet Hattı

Bionluk üzerinden telefon numarası veya herhangi bir iletişim bilgisi paylaşmaya izin verilmiyor. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Bionluk uygulaması her türlü şikayetinizi dinleyerek gerekli durumlarda detaylı incelemelerde bulunma hakkına sahip durumda. Bionluk uygulamasını güvenle kullanabilir ve işlerinizi kolaylıkla en kısa süre içerisinde halledebilirsiniz. Bionluk şikayetleriniz için destek hattına yazıp hızlı bir şekilde çözüm üretebilirsiniz. Şikayetlerinizi sözlü bir şekilde bildirmek için ise 0 544 696 86 06 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın