Bingo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bingo, dünyaca ünlü bir temizlik ürünü markası olarak tarihe geçmiştir. 1987 tarihinden sonra tüm evlere girmiştir ve temizlik ürünleri sektöründe bir numara olmuştur. Temizlik seven herkesin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Günümüze gelene kadar birçok değişiklik kaydetmiştir ve ürün çeşitliliğine çeşitlilik katmıştır. Yıllar boyunca rakip firmalar ile yarış içinde olmuştur ancak Bingo markası her zaman bir numarada yer almıştır. Bingo temizlik için bir numaralı ürün haline gelmiştir. Bünyesinde ürettiği birçok temizlik malzemesini başta Türkiye ve Türkiye’nin komşu ülkeleri olmak üzere birçok ülkede satmaya başlamıştır. Bingo çamaşır toz deterjanı, sıvı deterjanı, yumuşatıcı, leke çıkarıcı gibi birçok ürünü ile müşterilerine hizmet vermektedir. ‘Nefes aldıran hijyen’ adı altında sunduğu her ürünü ile ödüllere layık görülen bir temizlik ürün yelpazesine sahip olmuştur.

Bingo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bingo ürünleri ile ilgili şikayet, istek ve önerileriniz için Bingo çağrı merkezi iletişim telefon numarası oluşturulmuştur. Bingo markası ile ilgili ve ürünler ile ilgili tüm sorulara doğru bir şekilde yanıt verilmesi son derece önemlidir ve dikkat edilen bir konudur. Bingo ile ilgili problemlerinizi Bingo çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletebilirsiniz.

0262 317 51 00

Bingo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tüm müşterilerin kolayca ulaşması için Bingo markasının birçok telefon hattı bulunmaktadır. Bingo bünyesinde çalışan tüm personeller müşteriler için çalışmaktadır. Bingo markasına gelen tüm soruları cevaplandırmak için son derece titizlik içinde çalışmalar yapılmamaktadır. Bingo bünyesinde çalışan her bir üretici, personel, tasarımcı, reklamcı son derece aile ortamı olması için çabalar ve bunu müşterilerine de yansıtır.

0216 554 40 00

Yorum yapın