BEDAŞ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

BEDAŞ, Marmara bölgesinde bulunan çoğu illere elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. TEDAŞ’a bağlı olan bir elektrik dağıtım şirketidir. Tam unvanı Boğaziçi Elektrik ve Dağıtım Anonim Şirketi’dir. Uzun yıllar hizmet veren firma, 2013 yılında özelleştirmeye giderek yoluna devam etmiştir. Toplamda 5 milyon aboneye hizmet vermektedir. Uygunluk, kalite ve memnuniyet ön plandadır. Elektriğin hem kalitelisi hem de ucuzu müşteriye sunulmaktadır. BEDAŞ, Türkiye’nin %14’lük kısmına elektrik kaynaklığı yapmaktadır. Sözleşme çerçevesinde yürütülen işlemlerden, tüm müşteriler memnun kalmaktadır. Tüm kesinti, arıza, sorun ve işlemleriniz için BEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Her gün 7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri sayesinde tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

BEDAŞ, son zamanların en aktif çalışan elektrik kaynaklarından biridir. Çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Elektrik dağıtım şirketleri arasında en güvenilir olan firmadır. İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara bölgesi, kesintisiz şekilde hizmet almaktadır. Ödenmemiş borç sorgulama, abonelik iptali, abonelik işlemleri, en yakın BEDAŞ bayileri, sokak lambalarındaki kesintiler gibi birçok işlemi BEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Telefon yoğunluğu olduğunda web sitelerinde bulunan iletişim formunu doldurarak iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır. BEDAŞ ile ilgili her türlü soru, öneri ve istekleriniz için BEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

BEDAŞ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 62 55

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

186

Arama Terimleri; BEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, BEDAŞ müşteri temsilcileri, BEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim numarası, BEDAŞ canlı destek, BEDAŞ irtibat numarası, BEDAŞ telefon numarası, BEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, BEDAŞ şikayet hattı, BEDAŞ iletişim numarası

Yorum yapın