BDDK Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direkt Bağlanma

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, 1999 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerine Eylül 2000 tarihinde başlamıştır. Kesin ve net yetkileri vardır. 200’den fazla banka ve kurum, faaliyetlerini BDDK kurallarına göre sürdürmektedir. Bankacılık sektörünün düzenlenmesi ve denetlenmesi için önemli görevlere sahip olan BDDK, sektörün en önemli karar organıdır. 5411 Sayılı Bankacılık Kanunu’nda düzenlenen görevleri vardır. Öncelikli olarak finansal piyasanın gelişmesi hedeflenmiştir. Yapılan her çalışma ve koyulan her kural, tüm kurum içi ve kurum dışının menfaatlerini korumaktadır. Kısaca BDDK finans holding şirketleri, banka dışı bazı kuruluşlar ve bankaların faaliyetlerini, teşkilat yapısını, yönetim şeklini, birleşme, bölünme ve tasfiyelerini düzenler. Tüm faaliyetleri izler ve denetler. Bunların yanı sıra tüm banka ve banka dışı mali kurumların faaliyet izinlerini verir. BDDK’nın merkezi Ankara’dadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile ilgili her türlü sorunuz için BDDK müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz.

BDDK ile ilgili her türlü sorunuz için, BDDK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. BDDK müşteri hizmetleri sorununuz ve çözümü arasında köprü görevi görecektir. E-şikayet hattından tüm şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Diğer tüm soru, istek, önerileriniz için BDDK çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Daha çok kurumsal hizmetler verdiği için, bireysele yönelik değildir.

BDDK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 23 35

BDDK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 214 50 00

Arama Terimleri; BDDK canlı destek, BDDK çağrı merkezi iletişim numarası, BDDK müşteri hizmetleri, BDDK müşteri temsilcisi, BDDK müşteri hizmetleri telefon numarası, BDDK şikayet hattı, BDDK telefon numarası, BDDK irtibat numarası, BDDK iletişim hattı

Yorum yapın