Başkent EDAŞ İletişim Telefon Numarası

Başkent EDAŞ, 2008 yılında kurulmuştur. Ankara merkezli olarak kurulmuştur ve Ankara içindeki tüm ilçe, köy ve beldelere elektrik dağıtımı yapmaktadır. Kaynaklarındaki elektrik enerjisini perakende olarak bireysel müşterilere dağıtmaktadır. Bireysel evlere ya da iş yerlerine elektrik sağlamaktadır. En kaliteli ve en ucuz elektriği sağladığı için en çok tercih edilen firma olmuştur. Milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. Her geçen gün aboneleri artmaktadır. Yeni abonelik işlemleri, abonelik iptali, anlık kesintiler, arıza bildirimi, planlı çalışmalar için Başkent EDAŞ yetkili bürolarına başvurabilirsiniz. Yetkili bürolara ulaşamayan müşteriler web sitesinden online olarak işlemleri gerçekleştirebilirler. Aciliyeti olmayan müşteri soruları için Başkent EDAŞ e-posta adresine mail atarak kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız için Başkent EDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ankara içindeki tüm müşterilerin son derece memnun kalması için çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti ön plana çıkarılarak hizmet verilmektedir. Ankara ili dışına hizmet vermemektedir.

Firma, günümüze gelene kadar birçok gelişme kaydetmiştir. Şikayet hattı olmasına rağmen, çok sayıda şikayet almamaktadırlar. Sorunsuz ve kaliteli elektrik dağıtımı söz konusudur. Başkent EDAŞ ile ilgili tüm problemleriniz için Başkent EDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri yoğunluğu olduğu için telefon trafiği söz konusu olabilmektedir. Öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Başkent EDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Başkent EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

186

Arama Terimleri; Başkent EDAŞ şikayet hattı, Başkent EDAŞ canlı destek, Başkent EDAŞ çağrı merkezi iletişim numarası, Başkent EDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Başkent EDAŞ irtibat numarası, Başkent EDAŞ telefon numarası, Başkent EDAŞ iletişim numarası, Başkent EDAŞ müşteri temsilcisi

Yorum yapın