Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent Doğal gaz Müşteri Hizmetleri Telefonu

 

Başkent Doğal gaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 6 429 (GAZ) dır.

 

Ankara’nın doğal gaz dağıtımını yapan yüklenici şirket Başkent doğal gazdır. Ankara’da doğal gaz dağıtım hizmetine 2007 yılında başlayan Başkent doğal gaz aynı yıl kurulmuştur. Ankara’da yaşayan 2 milyondan fazla vatandaşa doğal gaz hizmeti veren Başkent doğal gazın müşteri hizmetlerine telefonla bağlanmak büyük sorun olmaktadır. Başkentliler Başkent doğal gazın müşteri hizmetlerine ulaşamadıkları için şikayet üstüne şikayet ederek sorunlarını dile getirmektedirler. Başkent Doğalgaz Direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım sorusu Ankaralıların ortak sorusu olmuştur.

 

Başkent Doğalgaz Direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

 

Doğal gaz ve doğal gaz ile ilgili sorunlar için Türkiye’nin tüm şehirlerinden aranabilecek ortak numara olan 187 dir. Ayrıca Başkent Doğal gaz Müşteri Hizmetlerinin özel Telefon Numarası olan 444 6 429 (GAZ) numarası ile de doğal gaz sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

187 numaralı doğal gaz hattını aradığınızda, müşteri hizmetleri yetkilisi sizi, o bölgenin doğal gaz dağıtım şirketi hangi şirket ise o şirketin çağrı merkezine yönlendirecektir.

Ankara’da yaşıyorsanız doğal gaz dağıtım şirketiniz olan Başkent doğal gazdan hizmet alıyorsanız, doğal gaz kullanımınız ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 444 6 429 (GAZ) numarasını aramanız yeterli olacaktır.

 

Başkent Doğal Gaz Adres: Başkent Doğalgaz Dağıtım A. Ş. Toros Sk. No: 20 Sıhhiye / ANKARA

 

Başkent Doğal Gaz Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 6 429 (GAZ)

 

Başkent Doğal Gaz Fax : (0312) 230 81 09

 

Başkent Doğal Gaz E- posta bilgileri: bilgiedinme @ baskentdogalgaz.com.tr

 

Doğal Gaz Acil Numarası (Tüm Türkiye) : 187

 

Başkentgaz Çağrı Merkezi ve müşteri hizmetleri, sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş uzman personel kadrosu ve müşteriye hizmette sınır tanımayan kendini sürekli geliştiren müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat doğru ve pratik güvenilir hizmet sunmaktadır.

 

187 Doğal Gaz Acil Müdahale Merkezi

 

Gaz Kaçağı, Zehirlenme, Yangın, Patlama gibi tüm doğal gaz acil müdahale gerekli durumlarda hızlı müdahaleyi en kısa sürede ulaştırarak müşterilerimizin doğal gaz kaynaklı karşı can ve mal güvenliğini korumak tek görevimizdir.