Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent Doğal gaz Müşteri Hizmetleri Telefonu

 

Başkent Doğal gaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 6 429 (GAZ) dır.

 

Ankara’nın doğal gaz dağıtımını yapan yüklenici şirket Başkent doğal gazdır. Ankara’da doğal gaz dağıtım hizmetine 2007 yılında başlayan Başkent doğal gaz aynı yıl kurulmuştur. Ankara’da yaşayan 2 milyondan fazla vatandaşa doğal gaz hizmeti veren Başkent doğal gazın müşteri hizmetlerine telefonla bağlanmak büyük sorun olmaktadır. Başkentliler Başkent doğal gazın müşteri hizmetlerine ulaşamadıkları için şikayet üstüne şikayet ederek sorunlarını dile getirmektedirler. Başkent Doğalgaz Direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım sorusu Ankaralıların ortak sorusu olmuştur.

 

Başkent Doğalgaz Direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

 

Doğal gaz ve doğal gaz ile ilgili sorunlar için Türkiye’nin tüm şehirlerinden aranabilecek ortak numara olan 187 dir. Ayrıca Başkent Doğal gaz Müşteri Hizmetlerinin özel Telefon Numarası olan 444 6 429 (GAZ) numarası ile de doğal gaz sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

187 numaralı doğal gaz hattını aradığınızda, müşteri hizmetleri yetkilisi sizi, o bölgenin doğal gaz dağıtım şirketi hangi şirket ise o şirketin çağrı merkezine yönlendirecektir.

Ankara’da yaşıyorsanız doğal gaz dağıtım şirketiniz olan Başkent doğal gazdan hizmet alıyorsanız, doğal gaz kullanımınız ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 444 6 429 (GAZ) numarasını aramanız yeterli olacaktır.

 

Başkent Doğal Gaz Adres: Başkent Doğalgaz Dağıtım A. Ş. Toros Sk. No: 20 Sıhhiye / ANKARA

 

Başkent Doğal Gaz Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 6 429 (GAZ)

 

Başkent Doğal Gaz Fax : (0312) 230 81 09

 

Başkent Doğal Gaz E- posta bilgileri: bilgiedinme @ baskentdogalgaz.com.tr

 

Doğal Gaz Acil Numarası (Tüm Türkiye) : 187

 

Başkentgaz Çağrı Merkezi ve müşteri hizmetleri, sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş uzman personel kadrosu ve müşteriye hizmette sınır tanımayan kendini sürekli geliştiren müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat doğru ve pratik güvenilir hizmet sunmaktadır.

 

187 Doğal Gaz Acil Müdahale Merkezi

 

Gaz Kaçağı, Zehirlenme, Yangın, Patlama gibi tüm doğal gaz acil müdahale gerekli durumlarda hızlı müdahaleyi en kısa sürede ulaştırarak müşterilerimizin doğal gaz kaynaklı karşı can ve mal güvenliğini korumak tek görevimizdir.

 

“Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 4 yorum

 1. Merhabalar ben iki üç ay ünce atresimi deyştirdim taşındığımız mahalle komşularımın verdiğı atresi büyük şehiri aradım yardım başvuru yapmak için onlarda yenı atresimi istediler sonra ev sahıp aradım telefo kapalıydı sonra komşularıma sordum buranın yeni atresi ne DİE diye onlarda bana aynı atresi verdiler ama soka yanlış atres çıktı sonra büyük şehir geldiler atres yanlış çıktığı için birdahaki gelmediler ve sosyal kartımızda kapatılar 6aya kadar başvurumu ret Etiler ne olur yardımcı olun bize ne evim ne arabam ne hiç bir şeyimiz yok iki oğrencım var eşim tek çalışıyor asgarı ücretle neyı alacağız neyı almıcağız evm kiraz 1200 elektrik su mutfak neye yetecek bi kartım vardı güç olmazda çamaşır makinamın masemeleri alıyorduk ne olur yardım edin niye ilgilenmiyorlar çok mağduruz artık biri yardım etsin

  Cevapla
 2. Öncelikle selamın aleyküm kardeşlerim bu cagrıma kulak verin ben artık bu karleşliginizden yoruldum 10 .000 TL kredim onaylanmasına rağmen geri çevriliyor um pandemi var iş yok Allah CC siz değerli devlet büyüklerimizin Allah belasını versin ben ve ben gibi umutlar la hayaller le bankalar a koşuyor uz ya bol keseden atmayın 11 Eylül 2020 tarihinde paşa bahçe vakıflar bankasından kovuldum, onaylanmış 10,000 TL krediyi vermediler bu yüzden sayın devlet başkanım Recep Tayyip Erdoğan damat bey güzel edebiyat parçalıyor ben buradan sizlere beddua ediyorum beni bankada küçük düşürdugunuz için Allah CC siz değerli devlet büyüklerimizin bu dünyada bildiği gibi yapsın inşallah benim çektiğim acıyı sizlerde yaşayın İst Beykoz Paşabahçe vakıf bankası müdürü kovdu beni seçim zamanı da gelecek öğün bizlerde siz değerli devlet büyüklerimizin arkasına baktığını göreceğiz 05304497267

  Cevapla
 3. Ayrıca apt. İçin yazın alınan(kota dahilinde alınan gazlar kışggeldiğinde güncel fiyatlara dönüştürülmesi i anlayamıyorum saygolarımla

  Cevapla
 4. Ankarada ikamet eden bir vatandaşım gaz fiyatlarındaki anlaşılmaz artışın sebebi nedir Aralık ayı faturasıaşırı yüklü geldi ne yapabiliriz

  Cevapla

Yorum yapın