Bağ Pastaneleri Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Üsküdar’ın Bağlarbaşı semtinde ilk şubesi kurulan Bağ Pastaneleri pastacılık alanında ün salmış bir pastane olarak biliniyor. Ayrıca Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) Bağ Pastanelerini tavsiye ediyor. Adea Gıda San. Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki Bağ Pastaneleri köklü geçmişi ile bizler için lezzetli pasta ve çikolatalar üretiyor. Peki Bağ Pastaneleri müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebiliriz? Bağ pastaneleri iletişim numarası nedir?

Bağ Pastaneleri

Bağ Pastaneleri şerbetli tatlılar, sütlü tatlılar, çikolatalar ve pastacılık alanında uzmanlaşmış profesyonel bir marka. Kullandığı ürün kalitesi ve üstün tasarım becerileriyle dikkat çeken firma doğum günleri ve özel günler iççin pek çok kitleden insan tarafından tercih edilen gözde bir pastane. İnternet sitesinde her türlü detaylı bilgiyi bulunduran Bağ Pastaneleri müşteri memnuniyeti açısından her türlü hizmeti en doğru şekilde sunmaya ekstra özen göstermesiyle ün salmış bir marka. Bağ pastaneleri hamur işleri ve fırın ürünleriyle de lezzetli tariflerini tüketiciyle buluşturan en bilindik pastanecilik markalarından. Sektördeki itibarını müşteri memnuniyeti politikasından aldığını belirten firma, uzun yıllar edindiği tecrübeleriyle hizmetlerini ilerleyen yıllarda da sürdürmeye kararlı.

Bağ Pastaneleri Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Müşteri memnuniyetine çok önem veren Bağ Pastaneleri her türlü iletişim bilgisini alıcısıyla paylaşmaktan geri kalmıyor. Yukarı Dudullu Mah. Necip Fazıl Bulvarı Keyap Çarşı Sitesi C2 Blok No:44/47 Ümraniye/İSTANBUL adresinde bulunan Adea Gıda merkezi ile Tel: 0216 634 16 16 / 314 62 62 telefon numaralarından kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Sipariş ve kurumsal satışlar için ise 0 545 973 19 61 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca Bağ Pastanelerinden sipariş etmek istediğiniz gıdalar için de siparis@bagpastaneleri.com mail adresine e posta gönderebilirsiniz.

Bağ Pastaneleri Şikayet

Bağ pastaneleri şikayet dinleme hattı her daim şikayetlerinizi dinlemek ve çözüm oluşturmak için hazır bulunuyor. 0 530 929 38 18 numaralı telefondan arayarak iletişim kurabileceğiniz Bağ Pastaneleri iletişim telefon numarası müşteri memnuniyeti için özenle çalışıyor. Aynı zamanda firma info@bagpastaneleri.com adresine gönderebileceğiniz şikayetlerinizi de dikkatle inceleyerek geri dönüşlerde bulunuyor. Sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak ve iletişim bilgilerini öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın