Aydem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ, 2008 yılında kurulmuştur. Bereket Enerji Grubu’nun bir parçası olmaktadır. Aydem, Aydın, Denizli, Muğla illerinde faaliyet göstermektedir. İsmi de bu üç şehirin baş harflerinden oluşmaktadır. 1,9 milyon müşteriye kesintisiz ve ucuz elektrik kaynağı olmuştur. Ucuz hem de kaliteli elektrik hizmeti sunulduğu için müşteriler tarafından ilgi görmüştür. Kısa zamanda bünyesini genişletmiştir. Vizyonlarını net bir şekilde uygulamışlardır. Günümüzde hala gelişmeye devam etmekte olan bir şirkettir.

Aydem şirketinin en önemli önceliği müşteri memnuniyetidir. Müşteriyi odak noktasına koyarak bu doğrultuda faaliyetlerine devam etmektedir. Serbest tüketicilere ve kurumsal firmalara elektrik kaynağı sunmaktadır. Alıcı ve firma arasında abonelik sözleşmesi yapılır. Böylece kullanıma uygun elektrik sistemini bulurlar. Şimdiye kadar fazla şikayet almayan Aydem, son zamanların en kaliteli elektrik enerjisini üreten firmalardan biridir. Sorularınız ve diğer işlemleriniz için Aydem müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde bulunan ‘bize ulaşın formundan iletişim kurabilirsiniz. İnternet üzerinden borç sorgulama, borç ödeme, abonelik başvurusu, otomatik ödeme talimatı, abonelik iptali, online randevu gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Aydem şirketi ile ilgili tüm işlemlerde yaşanan sorunlarınız için, Aydem müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Firma ve işlemler ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve istekleriniz için Aydem çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri, yoğunluk olsa bile size geri dönüş yapacaklardır.

Aydem Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 800 01 86

Arama Terimleri; Aydem çağrı merkezi iletişim numarası, Aydem müşteri hizmetleri iletişim numarası, Aydem müşteri hizmetleri, Aydem müşteri temsilcisi, Aydem canlı destek, Aydem şikayet hattı, Aydem irtibat numarası, Aydem iletişim telefon numarası

Yorum yapın